Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A XX. kerületi Károly utcaba...

A XX. kerületi Károly utcaba találtam egy szép ingatlant, de nem ismerem a környéket, sajnos nem nagyon tetszett első látásra, de a ház annál jobban 🙈 segitenètek ha leírnátok véleményeteket a környékről.! ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem , de nem hallottam túl jókat a környékről.
2022. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Mi a Török Flórison laktunk, még előrébb, a városközpontban. Teljesen jó volt. Ezt a kertes részt annyira nem ismerem, de laktak arrafelé ismerősök, még élnek :) és legalább közel van a kórház is. Erzsébet egyáltalán nem olyan gáz környék, mint ahogy itt egyesek leírják...
2022. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Tátra tér közelében laktam. Olyan, mint egy falu, annak minden hátrányával: C-type emberek hangoskodnak és zaklatnak hazafelé, meg szomszéd, aki rádhívja a rendőrt, ha a falatnyi kertedbe áthívod két barátodat szalonnát sütni (a C-typokra nem hívott rendőrt), a legközelebbi bolt 20 percre volt busszal, éjszakaitól 25 percet kellett hazáig sétálni. Iszonyat nyomasztó és depresszív környék Pesterzsébet kertvárosi része. Én inkább csak aludni jártam haza, egy idő után már gyűlöltem otthon lenni.
2022. márc. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!