Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkább a fiúkhoz/férfiakhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább a fiúkhoz/férfiakhoz szólna ez a kérdés, hogy ez mi volt és miért csinálta? Sajnos alig látom, így nem tudok vele erről beszélgetni meg úgy senkivel sem nagyon. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ez mi akart lenni.

Figyelt kérdés

Egy koliban lakom a fiúval. (vegyes koli) És volt egy koli buli, ahol találkoztunk. Sokat nézet, aztán elkezdtünk beszélgetni, hogy milyen szakon van stb, csupa átlagos dolgok, aztán vissza mentünk csocsózni, ahol szintén sokat mosolygott és nézett rám. Majd elkezdtünk csipkelődni egymással, flörtölni és adtam neki egy pudingot és a szobatársam mondta hogy kiserjem le. Majd nekem akart adni egy virágot,de nem volt szívem elfogadni. Reggel bejelölt facen. Majd rá 2 napra találkoztunk (ő állított meg beszélgetni, de már előtte is nézett és mosolygott), pár szót váltottunk, mert rohantam vissza órára. De ez után, tudom gyerekesnek hangzik, de szivecskézte az új profilom, tudom, hogy ennek nem nagy jelentősége van, de azért leirom, mert kíváncsi vagyok, hogy ti ezt hogyan látjátok.

Ez eddig mind szép és jó. De aztán láttam facen kitéve neki, hogy kapcsolatban van (március óta). Azóta, össze vagyok törve és nem tudom ezeket mire vélni. Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ne foglalkozzak azzal, hogy kapcsolatban van...de én nem akarok beleronditani 2 ember kapcsolatában, és szeretném ezt tiszteletben tartani, elfogadom, hogy így jártam és kész. De miért, flörtölgetett velem, meg mire véljem ezeket? Lehet, hogy nem vette észre, hogy flörtöl vagy mi?


2021. okt. 17. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet annyira nem hűséges típus és keres valakit, aki a koliban eljátsza neki a barátja szerepét. Az is lehet, hogy barátnak tart, csak éppen ilyen tipus.

Szerintem egy komoly beszélgetés megoldaná a dolgot. Rákérdezhetnél nyugodtan, hogy miért csinálja ezt veled, ha kapcsolatban van.

2021. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Tedd választás elé: Te, vagy marad a mostani lánynál.
2021. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Ohh, a fenébe, csak most láttam, hogy elírtam valamit.

Javítás: ...keres valakit, aki a koliban eljátsza neki a barátnője szerepét...

2021. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 és #3 köszönöm, elgondolkodtató, amit írtál. Lehet, tényleg csak barátkozni szeretne, mindenesetre majd kiderül.

#2 nem szeretném választás elé állítani...

2021. okt. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!