Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni, hogy szerintetek teherbe eshettem e? (nem, sajnos a párommal még nem tudunk babát vállalni. )

Figyelt kérdés
Az ovulációm előtt 5 nappal 2x is megszakításos módszerrel védekeztünk(, de ezenkívül mindig gumival.Felelőtlenek voltunk, tisztában vagyunk vele. A mensim nagyon kiszámíthatatlan, mivel minden hónapban máskor jön meg, vagyis a 29. naptól a 34. napig bármikor.Most a 28. napon két tesztet is csináltam,mindkettő negatív, bár az utolsó tesztnél megjelent egy száradási csík, de nem színeződött el. Hihetek a teszteknek? Nektek mi a véleményetek és a tapasztalatotok? Elnézést a hosszúságért! :)
2019. máj. 22. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha össze-vissza jön meg, nem tudhatod, hogy mikor volt ovulációd.

A száradási csík vagy az, vagy halvány pozitív. A helyedben pár nap múlva csinálnék még egy tesztet.

2019. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen lehetsz, de nyugi, max 40K-ból megvan az abortusz. Ugye, hogy jobb egy gumi 300-ért?
2019. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Most nem azért, de ha átlag 29-34 napra menstruálsz.. szerinted mennyire ad valós eredményt az a teszt, amit a 28. napon végzel? Semennyire.

5 napot képesek várakozni a hímivarsejtek az ovulációra.

2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves #3! Nem vitatkozni akarok, de a spermium nem él addig.
2019. máj. 22. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Extrém esetben 7 napot is túlél a megfelelő környezetben.

Orvos ultrahanggal követi a peteérésed? Vagy miből gondolod, hogy 5 nappal voltál előtte?

2019. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sem él 5 napot,én 3 rol tudok.Szerintem korán teszteltél.Bár nem hiszem h.terhes vagy.Mi annsk idején kb.10 éven keresztül a megszskításos módszert használtuk,doha nem lettem terhes.
2019. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha igazából nem rendszeres,honnan tudod mikor volt peteérésed?

Mindegy is...

Egyébként nem megszakításos módszerrel védekeztetek,hanem megszakításos módszerrel szexeltetek.

Valóban felelőtlenek vagytok,de máskor gondolkodjatok inkább előre és nem lesz para.Amúgy kevés az esélye így teherbe esni de egy tapasztalt férfi mondjuk érzi mikor van előváladék de ti nyilván ebben nem vagytok otthon ha feltetted a kérdést.

Én is 8 évig így voltam a párommal,de csak akkor estem teherbe amikor már szerettük volna.

2019. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Fogalmad sincs, mikor volt ovulációd. A menszeszed összevissza van, abból nem leheg számolni, ha nem akartok gyereket, akkor ovutesztet nyilván nem csináltál.


Valszeg nem vagy terhes, egy hét múlva csinálj még egy tesztet.

2019. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ovuláció és a következő menzesz között eltelt idő egy nőnek mindig ugyanannyi, mondjuk 14 nap. Így a ciklusod 20. napján van ha éppen hosszú a ciklus és a 15 ha rövid. Emiatt kérdezi mindenki, hogy honnan tudod mikor ovulálsz, de ha azt tudod, akkor azt is ki tudod számítani, hogy mikor fog megjönni ebben a hónapban.

Hány nap telt el az együttlét óta?

Egymás után két tesztet elhasználni felesleges, ha már az első is negatív, mert a reggeli első pisi a legkoncentráltabb, feltételezem abból teszteltél? Amúgy tudsz képet küldeni a tesztekről? Én sosem láttam olyat, hogy száradási csík, szerintem ezzel azokat nők nyugtatják magukat, akiknek kémiai terhességük volt, vagy akik szét szedik a tesztet, alá világítanak és úgy látnak csíkot

2019. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Muti a tesztet. Amugy, de elhet 5 napig, de nem egyfoma az elettartama, attol fugg, hol tartozkodik eppen, pl. a huvelyben atlag 2 ora, a mehben lehet 5 nap, sot, ennel tobb is, volt erre kutatas is, nok mehebe fecskendeztek spermiumokat, es vizsgaltak, hogy meddig talaltak benne elot, es meg 9(!) nappal kesobb is talaltak. Persze ez mar nyilvan extrem, es ritka, de 5 nap az nagyonis valos lehetoseg. A legtobb helyen 2-3 napot mndjak idealisnak, hogy ennyivel ovulacio elott legyen egyutt a par, de a spermiumok ennel tovabb is eletben tudnak maradni.


Nekem volt halvany tesztem, es baba volt illetve most jon a masodik, es nala is mar koran teszteltem, es volt halvany csik. Mennyi ido utan jott ki, es milyen fajta teszt?

2019. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!