Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legrosszabb tapaszta...

Mi volt a legrosszabb tapasztalatod a szomszédjaiddal?

Figyelt kérdés
Kinek milyen gáz dolgokat művelt a szomszédja? Mi volt a legrosszabb tapasztalatod vele?

2022. márc. 6. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

több macskánkat megölte és bedobta a kertbe zsákban

ezt légpuskával, vagy kutyákkal csináltatta


kinyitottuk az ablakot és elkezdett kiabálni, hogy mit kukkoljuk őt

2022. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A teraszra hugyoztatta a kutyáit a néni, aki ügy kb 3 méterre van a mi teraszunktól.
2022. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Családok neveletlen kisgyerekkel. A legrosszabb ami jöhet, mert nekik mindent lehet....

Én duplán rábsztam, mert papíron csak a nagyszülők laknak itt, én pedig direkt idősek lakta környéket kerestem. Télen költöztünk be, felújítottuk a kertet, nyáron pedig befutottak az unokák, én csak azt vett észre hogy semmi mást nem hallok csak a kölyköket...de akkor már rengeteg pénzt még munkát beleöltünk a kertbe, nem akartunk pattogni.

Kértem szépen, csúnyán, ordittattam Linkin parkot, semmi nem hatott:( végül anyósomnak beszéltem (20 méterre lakik tőlünk, tisztán hallja őket...), aki azt mondta nem tehetünk sajnos semmit, mert a kölyköknek szabad "játszani" (ezek üvöltöznek, szó szerint, nem játszanak).

Vettem zajszűrős fejhallgató; túlordítják. Egyszerűen nem lehet megmaradni a kertben tavasztól őszig! Ha jöttek vendégeink elhűlve hallgatták a műsort, nem értették hogy lehet így élni... A házba is tisztán behallatszik pedig nemrég lett felújítva. Ha valami lomis cigók lennének vagy részeges fiatalok stb, őket hamar "le lehet kapcsoltatni", de a gyerekek itt is szentek...:(

(Az előző házból egyébként azért jöttünk el mert ott is kölykök laktak, csak nagyobbak, épp miután odacucxoltunk kaptak 1-1 Simsont és azzal jöttek-mentek éjjel-nappal....(kipufogó nélkül). Ott hívtunk páran rendőröket, 2 napig kuss volt, aztán megint rájuk ébredt az egész környék.

Bárhová megyek ez lenne mert a gyerMek szent, nevelni luxus, rájuk szólni tilos....

2022. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szomszédom fehér cigány a rosszabbik fajtából. Azt hiszi az övé az utca. Albérlőket költöztetett be magukhoz, azok meg rendszeresen az én kapubejárómba állnak, vagy közvetlen elém hogy kilátni sem lehet tőlük. Arrogáns köcsögök akik nem értenek a szép szóból sem.
2022. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt 15 évből:


1) “Megölette” magát

2) Rendszeresen kiszúrta a kocsim kerekét és megrongálta a bejárati ajtót, mert ugattak a kutyáim …. (A kutyák nem ugattak, sőt volt, hogy a lakásban sem voltak, amikor a nyanya az ajtónkat rugdalta… pont emiatt vittük el őket, mivel másik szomszéd jelezte, hogy az öreglány rendszeresen addig piszkálja őket ajtón át, míg ugatni nem kezdenek)

3) éjjel-nappal üvölteti a szar tüc-tücöt, hogy a konyhaszekrény 3 fallal arrébb berezonál

4) a büdös kölkét nem neveli és kirakták a lépcsőházba már 2-3 évesen, amikor gondolom szexelni akartak éjjel (1 szobás lakás)

5) többen rendszeresen nem fizetik a közös költséget, de a lépcsőházi kamera ellen hőbörögtek (rongálások miatt raktuk fel - a hőbörgők közt volt, aki rongált)

6) drogbiznisz a lépcsőházban ill. a drogbiznisz konkurenciája többszőr betörte a bejárati ajtó üvegét (motoros baseballütővel)


Mióta a közös k végre elárvereztetett pár lakást ill. kamera van és párszor ráhívtuk a tüc-tücre a rendőröket, azóta sokkal jobb a helyzet

2022. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Bármilyen társasházban laktam eddig, mindenütt volt legalább egy problémás díszpéldány.

Volt, ahol idegbeteg szülők a legalpáribb stílusban üvöltötték le a pár éves gyerekeiket, mindennap az ordibálásuktól zengett a ház.

Volt, hogy 2 gyerekes cigány család fölött laktam, azoknál 0-24-ben ment a zajongás: óbégattak, viháncoltak, csapkodtak, dübörögtek.

Volt, hogy egy életmódszakértő némber meg a dagadt férje laktak mellettem, azok is idegbetegek voltak. Ha valami nem tetszett nekik, elmebeteg módon verni kezdték a falat, rugdosták a padlót, csapkodtak, dübörögtek. Online világban meg ment a röhejes képmutatás, hogy így meg úgy szeretünk mindenkit, písz end láv mindenkinek, stb. Ritka nagy barmok voltak ezek is.

Jelenleg is megvannak az ügyeletes díszpéldányok, pedig ez csak 6 lakásos ház, de mi természetesen kifogtuk felső szomszédnak a ház legproblémásabb párocskáját. 40-es éveik elején járó házaspár, a némber reggelente sírva üvöltözik az urával, máskor a két kutyájára ordibál. Egyébként rendszeresen dübörögnek, kopogtatják a plafonunkat, szóval ezek is tipikus állatkerti példányok. Megjegyzem, nagyon szomorú, hogy lassan minden házban van egy-egy ezekhez hasonló. Én pont emiatt tervezek elköltözni Pestről, a társasházhoz nincs már idegrendszerem. Hiába igyekszel csendben lenni és tekintettel lenni másokra, mindig vannak, akik szétkúrják a nyugalmadat.

2022. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Királytévét istenítő idős bácsinak volt szokása egy időben maximum hangerőn nézni az említett csatornát, és erre is aludt be, ezáltal hajnalig hallgatta a környék a tévéjét. Csukott ablakkal is mindent tisztán lehetett érteni, így napközben is zavaró volt, de éjjel egyszerűen pokoli volt.

Érettségi évében volt messze a legrosszabb, miatta rendszeresen 4-5 órát tudtam aludni, nagyon maximum, aztán végre átmentem szólni, bár kellett hozzá jókora bátorság, mert közben azért sajnáltam is őt. Sokszor voltam nála, mire ajtót nyitott, akkor meg olyan alpári módon viselkedett, üvöltött velem, hogy saját maga helyett is én szégyelltem magam. Nem voltam tiszteletlen, nem is azt mondtam, hogy innentől ne tévézzen, csupán csak halkítást kértem tőle, és az a kirohanás volt a válasza. Ezután még hangosabb lett, és már le sem kapcsolta, szó szerint egész nap vagy a rádió, vagy a tv ment, egy szabad óra nem volt.

Teljesen megviselt az egész, egyre rosszabbul aludtam, a sulis teljesítményem sem volt mindig 100%, úgyhogy "semmit sem veszthetek már" alapon átmentem és szóltam újra. Itt már visszább vett magából, de tényleges változás akkor volt, amikor idős nénik is szóltak neki emiatt.

Még mindig vannak napok, amikor hangos a tv, de messze nem annyira, mint rég, valamint (remélem nem most kiabálom el) az éjjeli-hajnali hangos tv nézésről le is szokott teljesen.

2022. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem csak a társasházakban megy ez, mi kertvárosban lakunk ahol még azt is szabályozzák milyen magas lehet a növény az utca mellett, mégis élhetetlen a környék ezek miatt:(


#3

2022. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Középkorú nő 2 gyerekkel 25 nm lakásban laktak, elmebeteg nő, állandóan terrorizálta a tini lányait, verte őket, veszekedett velük, évekig hallgattuk

Velünk is veszekedett mindenért, kitalálta hogy mi üvöltetjük a zenét éjjel meg hogy zajongunk, volt hogy éjjel verte az ajtónkat, hogy fejezzük be pedig néma csemdben voltunk..

2022. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Akkor én leszek a kivétel, úgy látszik, mert én megfordítom a dolgot és higgyétek el, ez is pont ugyanolyan rossz!

6 lakásos társasház, lent 2, szembe beköltözött egy srác, akinek inkább tanyára kellett volna mennie...

Folyton zavarta minden. De MINDEN! Mi halál kussban vagyunk mindig, mi is szeretjük a csendet, de ez a srác olyanokért szólt, hogy hajnalban hangosan megyünk le a lépcsőn, vagy hogy a szomszédban kicsit nyikorog az ajtó. Elképesztő volt, már levegőt sem mert senki venni a végén.

Az alattunk lakó lomis cigányokat meg inkább hagyjuk, sejtitek...

2022. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!