Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelentettem a felső szomszé...

Feljelentettem a felső szomszédomat folyamatos csendháborításért. Páromat és engem már beidézett a rendőrség és tanúként lettünk meghallgatva. Mire számíthatunk innentől? Lesz további kihallgatás, vagy szembesítés?

Figyelt kérdés
Milyen büntetést kaphat a szomszéd?

2022. márc. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez szabálysértésnek számít, valószínűleg pénzbírság lesz a vége.
2022. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Csomó időd elmegy,majd lezárják az aktát. Jó esetben kimennek kicsit körülnézni, de nem biztos.
2022. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy te mit nevezel csendháborításnak.
2022. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan magas hangerőn, házimozival megy a televíziója és mellé társul az artikulálatlan ordibálása. Ez szerintem bőven nevezhető csendháborításnak.
2022. márc. 12. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni, sőt, ha bemérik a zajszintet, és kiderül, hogy határérték alatt van, akkor te fizeted a perköltséget is ;)
2022. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös jól mondja, valószínű még büntetést sem fog kapni. Vagy ha igen akkor is csak egy csekély összeget. Gondolom panelban laktok, ahol vékonyak a falak és mindent tisztán hallasz.


Viszont a zajszint bemérésekor valószínű ez nem fogja megütni azt a hatàrt, hogy büntessék

2022. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2023. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!