Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihallgatott a szomszédom,...

Kihallgatott a szomszédom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam WC-n és ilyenkor általában magamban szoktam beszélni, nem olyan hangosan. Elmélkedek, hogy milyen rossz az életem, sajnáltatom magam stb. De a lényeg, hogy nyitva volt az ablak, mert meleg volt és kint ültek a teraszon és hallották a beszédem. Erre elkezdett beszélgetni az apuka, hogy milyen önsajnáltató, selyemfiú ez a szomszédsrác, meg is dögölhetne már, csak sajnáltatja magát, ilyen kövérséggel úgy se talál magának senkit. Mivel tegyem magam jobbá a szemükbe magam? Nagyon kínos :(

2016. júl. 29. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

semmivel... ne is foglalkozz velük miért adnál egy ilyen ember véleményére, aki így beszél rólad..

Inkább próbálj meg lefogyni :)))

2016. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg gaz. Amugy ha zavar, probalj fokozatosan leszokni a magadban beszelesrol! Eloszor mond halkabban, aztan alig hallhatoan, aztan tatogj, aztan meg mar megprobalhatod h csak a fejedben mondod ki. Egy kis akaratero.. de hogyha az is zavar h kover vagy akkor fogyj le. De amit most rogtonbe tehetsz, h ne legyen kinos, az h direkz ugy viselkedsz mointha nem tudnad h hallotak. Menj ki az udvarra vagy nemtom h hol lathatnak, es legyel magabiztos, koszonj nekik mintha misem tortent volna! Ja es remelem talalsz magadnak valakit! Sok sikert!
2016. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam eleget, de nem ment, mindig feladtam, már elfogadtam magam, amilyen vagyok. De azért köszi a válaszod :)
2016. júl. 29. 18:30
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kínosnak kínos, de én nem foglalkoznék olyan bunkó szomszéddal, aki beszól, mikor nem kérdezték a véleményét.

Én is hallom, ha a szomszédok kint vannak a kertben, sőt, azt is, amikor a másik szomszédban veszekednek. A magánügyük. Eszembe sem jutna beleszólni, véleményt nyilvánítani, beszólogatni.

Sőt, bárhogy viselkednek egymás között, max nem barátkozom velük, de attól még köszönök nekik, és csevegek, ha összefutok velük az utcán.


A szomszéd tudta, hogy hallod, amit mond. Vagyis bunkóskodni akart.

Tojd le.

A vécén meg ne dumálj, rossz szokás :D


Barátnőt meg lehet, hogy nehezebben találsz ha nem vagy önimádó ecsethajkirály, viszont utána könnyebben megtartod, mert esetleg majd a lányba is szerelmes tudsz lenni, nem csak a tükörképedbe.

2016. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt probléma a magamban beszélés, így nem érzem, hogy le kéne róla szoknom, mert társaságba nem csinálom, csak itthon egyedül.
2016. júl. 29. 18:32
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is a magadban beszélés a gáz, hanem a téma.


Jaj, de rossz nekem, jaj, de szerencsétlen vagyok.

2016. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, aki ilyet mond egy másik emberre az egy barom, gondolom a szemedbe meg jó pofizik. A fogyáson pedig el kellene gondolkoznod, nem másokért, hanem magadért, az egészségedért.
2016. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem, tudom, hogy rossz a téma, de általában ez a hangosan segítségből adódik néha a fejemből 1-2 megoldás, mert 2-szer ,,ismétlem" magam. És hátha tudok valami olyat, ami segítőkész. Ezért jó magamba beszélni.
2016. júl. 29. 18:46
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es azt eddig is tudtam, hogy barom, mert gazdagok és mi meg szegények, és nagyon lenéznek minket, kihasználnak minket, stb. A lefogyás meg mondom nincs rá akaraterőm. Nem érdekel az egészségem, nem érdekel, ha meghalok miatta, de nem fogok ezért szabályokat adni magamnak, mit ehetek és mit nem, nem szeretek sportolni, stb.
2016. júl. 29. 18:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok: Az a gond, hogy te magad is lenézed saját magad. Szomorú, hogy így gondolsz magadra.
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!