Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelepen élek 35 éves...

Lakótelepen élek 35 éves vagyok és az életemen gondolkodom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 szobás budapesti lakótelepi lakásba költöztem, saját. Szeretnék barátnőm , családot egyszer ( 35 F vagyok ). Régóta egyedül. Nem igazán vagyok társasági ember.

Miért nem lehet manapság ismerkedni? Mit tegyek, vidékre kéne költözni? Úgy gondolom a munkalehetőségek miatt öngyilkosság lenne de legalábbis nagyon veszélyes játék. Meg ott is 'gyüttment' lesz az ember, itt legalább mindenki az.

Nektek mi a véleményetek?



2022. márc. 17. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy hülyeség amit próbálsz belemagyarázni. Ha te önálló felnőtt emberként, biztos anyagi háttérrel egy nagyvárosban nem tudsz ismerkedni, annak ezer oka lehet, de, hogy nem a panellakás az biztos
2022. márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Add el a lakást és menj külföldre. Magyarország nem éri meg. Alacsony fizetés, a boltban megveszed a szart, a legtöbb ember begyepesedett gondolkodásu. Ne várj csodákat itt, ez egy balkáni ország.


Jó, lehet hogy tévedek, ez csak egy vélemény. Meglehet, hogy itt kell próbálkoznod. De a változás mindig jót tesz.

2022. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta, de akiket látok 30-asok és próbálnak mindent megváltoztatni az életükben se érik el a 'sikert'.


Én lentebb adtam, egy lokális asszonyt keresek. De tényleg keresztül néznek rajtunk az asszonyok.

2022. márc. 17. 07:15
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát amíg asszonyozod a nőket, addig ne is csodálkozz ezen..
2022. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Asszony??? 😱 Ne haragudj, de nincs min csodálkozni, hogy egyedül vagy. Az én férjem 42 éves, olyan vulgáris néha, persze sokaknak ez a másik véglet. De ha ismeretlenül egymás mellé állnátok, és te lokális asszonyt keresnèl, ő meg dugnivaló puncit, még akkor is őt választanám.
2022. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Elsőnek igaza van.

És pusztán a tények kedvéért: Budapesten sem mindenki jöttment. Képzeld el, vagyunk majdnem kétmillióan, akik itt élünk, itt születtünk, innen származunk.

2022. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

A kérdéseböl is látszik, hogy fogalmad sincs a "vidékröl"!

Egy-két egész kicsi falun kivül sehol sem imserik egymást az emberek jobban, mint Pesten, a "gyüttment" fogalma meg már 50-100 éve kiment a divatból.

Mellesleg vidéken is városok vannak leginkább, ahol nem igazán különbözik az élet a pestitöl.


A probléma a gondolkodásoddal van.

Egyrészt a nöket "asszonynak" nevezni és a 100 évvel ezelötti viselkedést elvárni tülök értelmetlen dolog, te sem úgy élsz, mint 100 éve az emberek. Ha ennyire maradi vagy az elvárások terén, akkor érthetö, miért nem találsz senkit, aki szóba állna veled.

Másrészt "vidéken" sem arra várnak a nök, hogy majd jön egy "pesti" valaki, akit szerinted álomférfinek tekintenek és egyböl a nyakadba fognak seni. Ott is a mai világban élnek a nök is meg a férfiak is, és senki nem esik hasra egy pestitöl, csak azért mert Peströl jött.


Elöször próbálj a mai világba beilleszkedni, normális gondokodásmódot kialakítani, és a személyieségedet fejleszteni.


UTÁNA lesz esélyed párkapcsolatra, addig nem.

2022. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Talán kezdj el társaságba járni, vagy egyáltalán kimozdulni. Bp tele van helyekkel ahol lehet ismerkedni. Biztos nem a lakásod az oka.


Ja, és ne asszonyozz senkit, nem jön be a nőknek.

2022. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező: biztosan vannak dolgok, amik érdekelnek, hétvégi programok, művelődési házakban zajló rendezvények, bármi, össze lehet írni, ami érdekel, kötöttségek nélkül ismerkedj, barátkozz.
2022. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Lehetetlen nincs, csak tehetetlen ember.
2022. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!