Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldog lehetek egy olyan...

Boldog lehetek egy olyan nővel,aki 35 éves,nincs szakmàja,nincs munkahelye,nincs pénze és nem is akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem egy csúnya nőről van szó egyébként.Ha lenne pénze és adna magàra, egész csinos lenne.Szerintem összejönne velem,ha màsért nem hàt azért,hogy anyagilag segítsem.Nem lehetséges,hogy megszoknàm egy idő utàn hogy én tartom el?Nem lehet,hogy idővel bele is szeretnék?

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy baleknak tartanànak és az is lennék,de a magànynak vége lenne.Olyasmi történne,ami eddig még nem volt.Vàrna otthon egy nő.
2020. szept. 10. 00:44
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen ne varjon.
2020. szept. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez igen. A szomszéd bácsi házát magára akarta íratni egy ilyen nő, majdnem sikerült is neki. Utána hamar meghalt volna.
2020. szept. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmit sem kapnál a pénzedért. Se szexet, se kedveskedést, de még csak nem is mosna-főzne-takarítana. Ott lakna, te meg elláthatnád étellel, ruhával. Míg dolgozol, hozna férfiakat a lakásodba, meg jönnének a haverjai. Rövid idő múlva kifúrna.
2020. szept. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Ne szeress belé, mert vesztesz. Szeressen ő beléd, és akkor elmegy dolgozni, te meg itthon henyélhetsz. Azt nem tudhatjuk boldog leszel e, de az nem számít, lényeg az te tudod e boldoggá tenni őt, mert csak akkor leszel te is az. Szerintem összejönne velem: várj, ez biztos? Honnan tudod, amig nem próbáltad. Ne ringasd magad feltételezésekbe, indulj be és cselekedj, mert más fogja élvezni a sunáját! 😍
2020. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Inkább vegyél egy motort és járj motoros találkozókra. Egyből vége lenne a magánynak, jó bulik, barátok, klassz csajok.
2020. szept. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Semmi értelme. Hiába a pénzed, egy ekkora tróger emberileg ugyanúgy semmibe venne, mintha nem tartanád el. Csak más módszereket alkalmazna. És még mellé igénytelen is?


Ha már megengedhetsz magadnak egy golddiggert, vegyél te is valami butuska 18 év körüli libát, mint mindenki más.

2020. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Rengeteg nő él így, őket úgy hívják, hogy háztartásbeli.
2020. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan. Ezek az élősködő mihaszna háztartásbeli semmihez nem értő tróger nők. Még rájön az hogy folyamatosan gyereket szülnek másfél 2 évente hogy ne kelljen 1 napot sem dolgozni..persze mindig van magyarázat erre is. Igazából ilyenkor én csak a párjukat férjeiket sajnálom hogy ilyen mihaszna értéktelen nőkre pazarolják el az idejüket amikor rengeteg okos iskolázott karrierrel pláne 30 felett rendelkező hölgyet ismerek, akiknek alap h megteremtsék azt amire szükségük van. A háztartásbeli ingyenélő szerep működött 50-100 éve ma már nem. Csak azt nem értem h ezekkel a nőkkel mi lenne ha esetleg a pasi beleun és lelép, elválik esetleg lebetegszik. Szánalmas. A mai világban a nőknek is illik kialakítani egyfajta egzisztenciát ha ne adj isten bármi történne/ jó kereset, képzésekben való részvétel, fejlődés/a másik nem a pénzéért vagyok együtt a másikkal. Sztem szánalmas ilyen tróger ostoba nőre 1 ft-ot nem érdemes költeni. Pláne együtt lenni vele sztem undorító nekem ez nem kellene..pedig nő vok.
2020. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
én csak azt sajnálom, nem találtam meg korábban ezt a magányos kategóriát, viccesek itt a kérdések...
2020. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!