Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit nem illik nappal csinálni...

Mit nem illik nappal csinálni egy lakásban?

Figyelt kérdés

Mindig családi házban éltünk, pár hete költöztünk lakásba a fővárosba.

Minden szomszéddal jó a viszony, kivétel az alattunk lévő.

4x hívott föl 2 hét alatt, hogy hangosak vagyunk.

Első nap este 9-kor, amikor beköltöztünk. Akkor szerintem tényleg hangosak voltunk, érthető okokból.

Aztán egyszer este 22-kor felhívott, hogy ne járkáljunk mert lehallatszik.

Ezután egyszer nappal, hogy zavarja a TV, húzzuk lejjebb a hangerőt, a gond ezzel az volt, hogy nincs TV-nk még, nem hitte el.

Ma vendégek jöttek, 14-kor felporszívóztam a nappalit, ami kb 5 perc volt. Jött is a hívás, hogy zavarja.

A minap az ő szintjén levő szomszéd este 11ig bömböltette a cigány zenét, az gondolom nem zavarta...


Szóval a kérdés, 22-8 közötti idősávot kivéve (ekkor alszunk), mikor tilos vagy legalábbis nem illik járkálni, takarítani vagy ha lesz TV-nk azt nézni a lakásban?

Ja és nem panel, 100 éves téglaépület, vastag falakkal.



2022. ápr. 3. 19:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Picit off, de ezt a bútortologatásos hangot nem lehet hogy az irodai szék okozza? Mi most kertesben lakunk ugyan, de a férjem dolgozó szobája az enyém felett van közvetlenül. És ha mozog a székkel, tényleg olyan a hangja mintha bútorokat tologatna jobbra-balra.
2022. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
84%

"Ma vendégek jöttek, 14-kor felporszívóztam a nappalit, ami kb 5 perc volt. Jött is a hívás, hogy zavarja."

Téged is zavar a telefonálgatás!

2022. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%

#21

Végy szőnyeget. Tedd alá. Megoldva. :)

2022. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs irodai székünk.

#20 a rendőrök kikérdeztek, de messziről látszott, hogy a durva vádak alaptalanok, szóval azóta se láttuk őket.

2022. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

No most itt volt az ablaknál 19 órakor, nézegetett befelé.

Kimentem, azt mondta látja hogy a gyerek a lakásban játszik, mire azt mondtam "ok kihozom a balkonra". Azt mondta lakásban nem szabad a gyereknek játszani, vigyem játszótérre mert följelent meg fenyegetőzött egy sort.

Próbáltam normálisan, hogy mondja meg melyik szobában fekszik a beteg anyja és akkor majd játszunk másikban, de hajthatatlan volt, hogy sehol nem játszhat a gyerek, mert hallja.

Végül mondtam neki ez esetben menjen a 3,14csába, és elköszönt egy "majd visszajövök"-el.

2022. ápr. 7. 20:39
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel szemben abszolút elutasítónak kell lenni. Ha néz befelé minek mész ki hozzá? Legfeljebb szólj ki, hogy táguljon innen, nincs jobb dolga? És behúzod a függönyt.
2022. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Gondoltam megkérdezem mit akar, hátha normálisan meg lehet beszélni.
2022. ápr. 7. 20:50
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvasd el, semmit sem tehet amíg rendeltetésszerűen használjátok a lakást (az, hogy bent játszik a gyerek, természetesen rendeltetésszerű használat): [link]
2022. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb akkor tudod, mit várhatsz tőle. Ha zaklat nyugodtan fenyegesd meg rendőrségi feljelentéssel.

Autótok ha van olyan helyen parkoljátok ahol ráláttok, az ilyen képes kisstílű bosszúra.

2022. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Igen, kocsit őrzött parkolóban tartom. A motor áll az udvaron. :/

Én megértem, hogy őt zavarja a dübörgés, mert ápolási segélyen meg ilyeneken él, egész nap otthon van, tehát nappal sem lehet nyugodtan járkálni a szobákban, mert mindig hallja.

De azért mondtam is, hogy hajlandó vagyok kompromisszumra, mondja meg melyik szobában tölti a nap nagy részét és akkor játszunk másikban, nekem ennyit megérne a béke... De felesleges, már látom.

2022. ápr. 7. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!