Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van valaki, aki most tényleg...

Van valaki, aki most tényleg el fog költözni külföldre?

Figyelt kérdés
Melyik ország a cél?
2022. ápr. 3. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Én csak szeretnék, de nincs rá pénzem. 🤣🤣🤣

Az eredményeket tekintve nem is lesz...

2022. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnék, de nincs nyelvtudásom.

De itt amugy sem olyan rossz a fizetésem!

2022. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem ez miatt hidd el, szeretik az emberek a nagyot mondani. Aki eddig akart menni már rég ment.


És azt kéne felfogni mindenkinek hogy kur*ára mindegy hogy hívják a miniszterelnököt mert mindegyik csak elvesz. Különbség annyi hogy valaki itt, valaki ott. Szóval aki élni akar az fog tudni, aki nem, az eddig se tudott.

2022. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Max szomorúságomban, mert anyagilag nagyon jól elvagyok itthon.
2022. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Nehogy félreértsétek nem valami politikai pártot védek. Egyszerűen nem foglalkozom politikával, nem ekörül forog az életem. 3# voltam.
2022. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem a lopás miatt, hanem az emberek mentalitása miatt értem az elköltözést.
2022. ápr. 3. 22:31
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
6# éltem kint , több helyen is . Ostoba fogyasztó vagy képmutató fanatikus a többsége . Pont mint itt .
2022. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Talán lesz néhány ilyen, 99%-uk majd visszajön pár év robotolás után, annyi pénzzel, amennyit itt is keresett volna olyan életmóddal, amit kint élt.
2022. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Mindig mosolygok azokon akik ezzel "fenyegetőznek", nem is veszem őket komolyan.


Ugyanis, akik tényleg ki akartak menni külföldre, azok nem álmodoztak róla csak kimentek, mindegy volt nekik, hogy anyagilag hogy álltak vagy a nyelvtudásuk milyen volt. Kimentek, az első munkát amit találtak, csinálták, a nyelvet odakint megtanulták.


Az egyik barátnőm volt nagy álmodozó, hogy szerinte itthon nem lehet boldognak lenni és külföldön akar élni, de mindig volt kifogása, hogy miért nem teszi, aztán egyszer kiköltözött külföldre végül, pár hónap után rohant is haza és visszaköltözött.


Nyilván van 1-2 hely, ahol izgalmas lehet élni, sőt, valaki mobdta, hogy oda kéne költöznöm, ahol kislány koromban éltem, de nem fogok elmenni külföldre, itthon van a család, a munkám, keresek annyit, hogy félretegyek, meg megéljek, van tető is a fejem felett, megvannak az itthoni szokásaim, egyszerűen ezt nem szívesen dobnám el az ismeretlenért. Jól érzem magam és nem akarom az ellenkezőjét érezni csak azért, mert külföldön talán mégjobb lenne, ami így önmagában nem igaz, hiszen nem minden ország olyan, amilyennek képzeljük.

2022. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Pl ahol én éltem, azt befogadó társadalomnak mondják, de a legtöbbjük rasszista.


Azt mondják, lazák, közben a legtöbbjük ideg-beteg.


Azt mondják barátságosak... amíg valamit sértsének nem vesznek, utána akár az életedet is hajlandóak tönkretenni, miközben egy magyar ember nem ennyire haragtartó, sőt sokkal messzebb van a határ ahhoz, hogy bedühödjenek.

2022. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!