Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az hogy faluhelyen...

Miért van az hogy faluhelyen este nem lehet sétálni egyedül?

Figyelt kérdés
Mert a zsaruk egyből ott teremnek előtted személyi igazolvány kérése,,, kérdések, hogy mi járatban? stb.. Ha meg őszintén válaszolsz, hogy csak sétálni van kedved,egyből rád förmed a bunkó, hogy menjen csak haza fele azonnal!

2022. ápr. 5. 21:31
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Érdekes,az meg nem zavarja őket ha egy csomó fiatal Gazsi a buszmegállóban hangoskodik..
2022. ápr. 5. 21:32
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét falunevet mondanál?


Én megchírből se ismerek ilyet.

2022. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Gesztely (Borsod megye)
2022. ápr. 5. 21:42
 4/31 A kérdező kommentje:

A rendőrök csak az egyszerű átlag polgárokkal keménykednek.

Akikkel kell azt meg észre sem veszik.

Nyílván nem minden alkommal szólnak rám bunkó hangnemben, de eleve az már milyen szürreális, hogy este leogazolnak egy sétáló embert.

Én nem ehhez vagyok szokva.. Városon ez szokatlan.

2022. ápr. 5. 21:45
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, gyanúsan nézel ki...


Látatlanban nem lehet vélemenyt mondani.


Rendszeresen járunk videki falvakban, ilyetcsose tapasztaltunk. Szabolcsban, borsodban sem.

2022. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én falumban, Szabolcsban sosem volt ilyen, pedig járnak itt is a rendőrök.

Valószínűleg unatkoznak:D

2022. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én azzal egyetértek, hogy kell a rend, de akkor állítsák már meg az embert és igazolják ha baseball ütővel még lánccal sétál az úton. Egy sétáló embert szerintem nincs joguk igazoltatni random módon.

Sőt.. Ez is megtörtént eset.. Akinél esetleg nem volt igazolvány azt bevitték az örsre.

2022. ápr. 5. 21:55
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
Ránk Dorogon ugattak a fakabátok, hogy menjünk a járdán. Mintha nem lenne mindegy, hogy hol megyünk éjjel egy üres úton. Mennyivel jobb ott menni, ahol az arcunkba csapódik az összes pókháló, meg a kutyák szétkapják a kerítést, amiért 5 centire megyünk tőlük.
2022. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet, de ha zuros kornyek akkor normalis h random ellenorizgetnek. Am meg kit izgat. Leigazoltat aztan mesz tovabb, semmi koze hozza h setalni van kedved
2022. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

" Egy sétáló embert szerintem nincs joguk igazoltatni random módon."


DE, BÁRKIT jogukban áll igazoltatni!


"Akinél esetleg nem volt igazolvány azt bevitték az örsre."


EZ is jogos, az igazolványnak mindig nála kell lenni, hogy szükség esetén igazoni tudja magát, ha nem, akkor jogos, hoyg beviszik, amíg utána néznek, hogy ki is az illetö!"


Mielött hözöngeni kezdesz, inkább nézz utána, mi az, ami jogos meg mi a kötelességed.


De a kérdésed, meg föleg a válaszod stílusa alapján jogos, ha gyanusnak tartanak.

2022. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!