Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül otthon jógázni hogy?...

Egyedül otthon jógázni hogy? Ha videóból,akkor melyikből?

Figyelt kérdés

Keveset jógáztam tanárral,de mostanában nem fér bele rendszeresen az időmbe,így szeretnék magamtól,otthon,viszont nem találtam még olyat,akinek online is érthető az órája. Kezdő szinten leginkább.(Hatha jóga elsősorban,de más hasonló is érdekel.)

Valamint, kényelmes jógafelszerelés is érdekelne, ami nem csillagászati áron van.



2022. febr. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nirvana online jóga, Diószegi Ádám videói. YouTube-on találsz tőle pár videót, de a saját oldalukon patronálás után rengeteg másikat is elérsz.


Vagy amit még ismerek és jó, a jogaklikk.hu oldal.

2022. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A Youtube-on Michelle Goldstein (Heart Alchemy Yoga) órái nagyon jók, ha kicsit érted az angolt.


A "felszerelés": 1 db jógaszőnyeg, kezdetben elég a "multis". Esetleg venni 2 jógatéglát, de gyorsan fogsz fejlődni, idővel az is elhagyható - én például sosem használtam téglát.

2022. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 21. 20:45
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó a Selfness jóga, Medvegy Gergely oktatja és ennél alaposabb magyarázatot még online nem láttam. Sok mással is próbálkoztam, végül mindig visszatértem. Szerintem próbáld ki a szimpatikusakat1-1 hónapig és utána el tudod dönteni. Nem mindenkinek ugyanaz jön be, így a jó hogy mindenki találhat a saját személyével passzolót.
2023. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is a Selfnessyoga jött be, nagyon érthetően és alaposan elmagyaráz mindent Medvegy Gergely. Számomra nagyon hiteles a személye.
2023. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 7. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!