Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Alföldi Kéktúra mennyire...

Az Alföldi Kéktúra mennyire rizikós egyedül?

Figyelt kérdés

Néhány helyen már olvastam nem túl vonzó dolgokat. Persze tudom, hogy ezek nem törvényszerűen történnek meg de nem árt tájélozódni úgy gondolom. Debrecen mellett lakom, így ismerem Északkelet Magyaroszág ,,problémáit"...

Itt nem csak az emberekre gondolok, hanem ugye tanyavilág tehát kóbor kutyák stb... Délkelet Mo-t pedig ilyen szempontból nem is ismerem. Akik már végig járták az AK-t örülnék ha megosztanák a tapasztalataikat, mivel idén javarészt egyedül tervezem végigjárni (ismerősöket sajnos az OKT jobban érdekli...) így a tervezés egyik fázisa mindenképpen az ezirányú információ gyűjtés is...



2022. jan. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Eddig teljesítette vagy 1.000+ ember és még nem számoltak be halálos áldozatokról.
2022. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberekkel biztosan nincs gond, csak feleslegesen riogatnak. Kutyákkal inkább lehet probléma, én vinnék valami túrabotot ellenük. De egyébként kereshetsz túratársakat is, pl. én is tervezem idén elkezdeni.
2022. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig két szakaszt jártunk be, és mindkét esetben voltak kutyák...🤦
2022. jan. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!