Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy rázzam le a közvetlen...

Hogy rázzam le a közvetlen szomszédomat?

Figyelt kérdés

Adott 1 olyan helyzet, hogy közelemben lakik egy 12 éves kislány, akit a nagyszülei nevelnek, és minden nap átjön reggel órák hosszára a kislányomhoz játszani, majd délutáni alvás után, van, hogy azt sem várja meg hogy felkeljen a kicsi (18 hónapos), de közben arra is rájöttem, hogy nem a kicsihez jön ő játszani, hanem velem barátnősködni, csakhogy annyira idegesítő szegénykém hogy a környéken (kis falu) senki ki nem állhatja. Eleinte hetente 2-3 alkalommal átjött, az még belefért de mára már, ha hallom hogy nyílik az ajtó rosszul vagyok. Minden nap velunk reggelizik, delutan velünk uzsonnazik, ha nem kinálom kajával akkor szétnéz a konyhán és jelzi hogy enne, bárhová megyek a lakásba a hátam mögött áll, pl ha fogat mosok ott áll és néz a fürdőben, és bárhová megyek ott ál, kavarom a rántást áll mellettem a konyhába, terítem a ruhát ott áll, és 1000x elmondtam mar h menjenek jatszanak a gyerekszobaban, egy perc mulva mar jönnek ki hogy a gyerek nem akar...

Nem éheznek, apuka-anyuka kuldi a pénzt, egyszerűen ilyen idegesítő

Nem akarok a nagyszüleivel haragot de mar nem bírom tovabb, bárki vendégem van rögtön ott terem.



2022. ápr. 20. 22:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
52%
Egy dolgot nem látsz, van egy ingyen segítséged otthon. Adj neki kisebb munkákat, elfoglalod, meg neki is jó, ha nem unatkozik. Csak nyilván ezt kicsit kedvesebben tálald :D
2022. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%
Kiegészítés: Leírás alapján szerintem nem barátnősködni jár át, hanem hiányzik neki az anyja, és őt látja benned. Főleg, hogy nem akar játszani a gyerekkel, hanem mindig hozzád megy. Elhiszem, hogy idegesítő lehet, meg nyilván nem lehetsz az anyja, csak ha így gondolsz rá, lehet nem lesz már olyan zavaró.
2022. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is az ugrott be elsőnek, hogy az édesanyját keresi benned. Ettől függetlenül elhiszem, hogy zavaró tud lenni egy idő után.

Nem tudom, mi a jó megoldás.

Reggelente hogy tud órákra átmenni? Nem jár iskolába?

2022. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
19%
Meg 2 ev aztan elkezdik kurogatni a kornyeken es akkor majd elszokik onnan. Lesz aki kitoltse benne az űr-t elhiheted
2022. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Online tanul, van h napi 1 órája van megtartva, nem akarom h segítsen, mert akkor meg úgy érezném kihasználom. De felsorolni is sok lenne miket csinál, konfliktus kerülő vagyok, néha sajnálgatom, hogy biztos rossz neki,szülei pénzen kívül nem foglalkoznak vele eggyáltalán.

De jelen pillanatban elköltöznék legszívesebben.

Ma pl míg zuhanyoztam délutan, becsuktam az ajtót és addig ott állt míg ki nem jövök, hogy ő már 3x hívott hol vagyunk mert látni a teraszról hogy ég a villany...

2022. ápr. 20. 23:25
 6/50 A kérdező kommentje:
Csak itt az a legnagyobb baj, hogy borzasztó idegesítő szegénykém, mindent látnia kell, ha kinyitom a ruhásszekrényt akkor is azt látom hogy legszivesebben szétszedné, meg a kukát is, egyszóval én nem vagyok ehhez szokva, ha én átmegyek másokhoz nem járom fel a lakást, ha próbálok tapintatosan szólni csak vigyorog és 2 percen belün csinalja tovabb
2022. ápr. 20. 23:36
 7/50 anonim válasza:
93%
En csak siman nem engednem be a lakasomba, ha meg nagyszuleinek elmondja ok biztos nem fognak atjonni, hogy legyszives engedd mar be. Ha latja, hogy nem engeditek be akkor meg majd beken hagy. Vagy ez kicsit diplomatikusabb, megmondod, hogy alszik a gyerek es majd ha felkelt kimehet 20 percet jatszani. Te ott vagy felugyeled majd szolsz h beviszed megeteted es lefekteted. Megmondja akar jonni o is, szolsz h te is mar faradt vagy es majd maskor. Talalj valami kifogasd ne hulyeskedj, nehogy mar egy 12 evest ne tudj beetetni valami hulyeseggel:) Ferjed mit szol ehez az egeszhez?
2022. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon gáz, hogy hagytad eddig fajulni. Ennek már csak csúnyán lehet véget vetni és minden jogod megvan hozzá.
2022. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
84%
7-es vagyok. Mi a rakert pontoztatok le, a letezo 2 legjobb megoldas kulcsat adtam a kezebe. Atkoti az egesz egy masik helyre ami pl leheta kert es tobbet nem fog a lakasara menni vagy kizarja. Akarhogy is sajnaljuk a gyereket semmi joga nincs fel ala jarkalni mas hazaba es senki nem kotelessege megnevelni a csaladon kivul.
2022. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
Mi a jó büdös istennyiláért engeded be a lakásba állandóan, ha ennyire zavar? Erre az egyszerű kérdésre válaszoljál már!
2022. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!