Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felsőszomszédok szinte minden...

Felsőszomszédok szinte minden nap bömböltetik a cigányzenét, Zámbó Jimmyt meg hasonlókat és közben kiabálva énekelik részegen, rendőrséggel nem megyek semmire, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Többször kihívtam rendőröket , de amikor itt vannak befejezik elzárják, aztán várnak kicsit és folytatják, illetve még engem cseszett le a diszpécser, hogy ne hívogassam már ezzel őket..


Nem is fiatalokról van szó hanem egy ilyen 50 körüli házaspár , akik vélhetően folyamatosan isznak mert akármikor szóltam nekik ittasak voltak.


Konkrétan heti több alkalommal délutántól bömböl a cigányzene, Zámbó Jimmy de ami már a nevetséges kategória Fekete Pákó add ide a didit..

Emellé még éneklik is hangosan , a nőnek gondolom a sok cigitől full rekedt a hangja na most mikor azt hallom, hogy "add ide a didit" a nő meg nyomja rá rekedt hangon hogy "én a didit oda nem adom" már kiráz a hideg


Egyszerűen mintha valami kandikamera show lenne ami engem vesz ahogy ezek ott fent ilyen teljesen embertelen éneklős bulikat tartanak kettesben 50 éves létükre..


Szépen is megkértem őket de legyintettek, hogy élvezni kell az életet és inkább bulizzak én is őket nem zavarja majd..


2022. ápr. 21. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Fogsz egy fogót, odamész a villanyórákhoz ( ha a folyosón van) és lekapcsolod az órájukat, úgy hogy a fogóval kitéped azt a kis kapcsolófület.
2022. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rázhat meg úgy az áram?
2022. ápr. 21. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakóközösség mit szól? Gondolom nem csak te hallod ezt.
2022. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi rázna meg?
2022. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ők laknak a zárószinten és a szélső nagyobbik lakásoknak nincs oldalsó szomszédjuk csak a nappali felöli oldalon, a panel másik oldalán csak a szélső lakások vannak és köztük a lépcsőház. Kvázi nincs közvetlen szomszédjuk rajtam kívül..


Aztán nyilván ha nyitva van az ablak akkor más is hallja , már beszéltem a mellettem lévővel de ő azt mondta ő annyira nem hallja szóval nem foglalkozik vele különösebben

2022. ápr. 21. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szívás. Én gondolkodnék a költözésen, most jó áron mennek a panel lakások is.
2022. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy alattam lakó szomszéd, ugyan ezeket hallgatta. Csak ők nem voltak részegek. Bár ez azota változhatott :D

Nem irigyellek.

2022. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bömböltesd a zenét, amikor aludni próbálnak, tehát délelőtt!
2022. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Délelőtt oda vagyok dolgozni , meg amúgy se akarnám azt, hogy én is elkezdem ezt csinálni és közben én meg zavarok több szomszédomat is, aztán lehet, hogy azokat az idiótákat felettem nem is zavarná
2022. ápr. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!