Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szállodai szobában milyen...

Szállodai szobában milyen hulladékok szoktak keletkezni?

Figyelt kérdés
Szokott lenni kuka a szobában minden helyiségben vagy csak az ágyaknál a kibérelt szobában? Mik kerülnek bele, amikor 1-2 napra megszáll valahol az ember. Fel soroljátok a lehetőségeket?

2022. ápr. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én mindenhol foselmyet hagyon magam után, mert foszabályzós vagyok. Ha épp megvan, betétet. Fültisztító pélát mindig hagok, mert tusolás után kényserszerűen használom. Néha zsebit is kerül bele. Illetve banánhély, mert szeretek annt enni a reggeli mellé és általában ezt én viszem, mert hotel reggeliztetőjénél általában nncs gyümölcs, se zöldség.

Néa meg egy kis csomagolópapír is, aibe pl péksütit vagy reggelit csomagolják mert abban van a vacsorán vagy a reggelim amit vettem a közeli vasútnál.

2022. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Használt koton.
2022. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz kerül bele, mint az otthoni szemetesedbe...
2022. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom, általában normális átlag dolgokat?

30as párként sztem ezek tökre normálisak.


Sminklemosó kendők, műszempilla, teafilter, fogselyem, óvszer, eldobható kávés pohár (a reggeli kávémra igényes vagyok, általában veszek rendes kávézóban), azok a mini szappanos/tusfürdős/testápolós csomagolásai amiket a szálloda ad.

2022. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Helyesírási szótár is gyakran keletkező hulladék sajnos ahogy látom.
2022. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Pzs,gumi,üdítősflaska,almacsutka.
2022. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5, igazad van. Pont olyan eszközről írtam, aminek a billentyűzete nem a barátom és nem néztem vissza küldés előtt amit írtam, pedig vissza kellett volna néznem. :/
2022. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mi van, mindenki le lett pontozva aki szexelni merészel egy nyaraláson? Vicces.
2022. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!