Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten lakom, de nem...

Budapesten lakom, de nem vagyok bejelentve pesti lakosként, így nem is adhatok le hulladékot/lomot budapesti hulladáklerakó udvaron?

Figyelt kérdés

Sajnos az FKF weboldala szerint budapesti lakcímkártyával rendelkező személy tud díjmentesen hulladékot lerakni. Ha papíron nem pesti lakos vagyok szerintetek egy bizonyos összegért cserébe adhatok le hulladákot?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 18. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ingyenes bejelenteni a címedet
2021. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem megoldható és idő se lenne rá addig sajnos
2021. szept. 18. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Idő? Hétfő reggel 10 perc alatt elintézheted

Mi az, hogy nem megoldható? Nem mellesleg jogszabály kötelez a bejelentésre

2021. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de az főbérlőm nem engedi a bejelentést :)

Tehát mégegyszer feltenném a kérdést: szerintetek egy bizonyos összegért cserébe adhatok le hulladékot?

2021. szept. 18. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Főbérlőnek nem kell megengednie, bérleti szerződéssel besétàlsz a kormányablakba és kész


[link]

2021. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben teszek egy próbát

De ha minden kötél szakad és netalántán nem sikerül elintéznem akkor egy bizonyos összegért cserébe adhatok le hulladékot nem pesti lakosként?

Egyébként nemhiszem, hogy sok értelme lenni bejelenteni magamat x címre amikor pár nap mulva már koltozik is át egy y címre

Ezért is kell pár lomot szeméttelepre vinnem és mielőtt kérdeznétek, én meghírdettem a butoraimat ingyen de annyira nincsenek jó állapotban, nem kell senkinek így ez már a szeméttelepen fogja végezni

2021. szept. 18. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz be az új címre
2021. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem fogod tudni leadni a cuccokat cím nélkül
2021. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, nem kérik a lakcímkártyát.
2021. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most akkor mivan? 😂
2021. szept. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!