Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg annyira borzasztó...

Tényleg annyira borzasztó dolog ez?

Figyelt kérdés

Kertvárosban lakunk, szomszédunk ki van akadva, ha nem szedi be azonnal a kukát ürítés után, kutyasétáltatók beledobják a zacskó kakát.


Én is találtam már a mienkben, engem ez baromira nem zavar, legalább össze van szedve és nincs zacskóstul behajítva a bokor alá. Kilométerekre nincs köztéri kuka, én értem, hogy nincs kedvük végig cipelni a csomagot.


Mi a véleményetek erről?


2022. ápr. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy bele dobálnak a kukába minden szart, aztán mocskos lesz, bele folyik, bele ragad és ott bűzölöghet a következő ürítésig.
2022. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy én kezét törném ha elkapnám mert igenis vigye el a következő szemetesig, vagy vigye haza, mit bánom én.

De nehogy már az én kukámba tegye az ő kutyája szarát!

Meg semmit se!


Én is zacskózom a kutyám termékét de eszembe se jut privátba tenni, pedig megtehetném.

2022. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Én meg múltkor egy papírcafaton vacilláltam hogy be merjem-e dobni más, szintén kinthagyott szemetesébe...
2022. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Téged nem zavar, hogy ott bűzölög meg kifolyik a szr a zacskóból? Szétkenődik etc.


Én egyszer látnék meg ilyet, ott helyben a képébe is kenném a tuskójának.

2022. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel zacskóban van, nem folyik, így nem, engem nem zavar.
2022. ápr. 25. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

5# Mert vagy tapasztalatlan vagy vagy pedig egy igénytelen.


Normális emberek rendszeresen átmossák hipóval a kukájukat, ugy hogy nem is sz@ros csak hulladékos.


Ezen felül : a kutyakakit ha azonnal belefordítod a kakizacskóba és egy önmagát záró csomóval zárod erősen AKKOR IS olyan büdös hogy ihajj!

Meleg és ahogy zacskóba zárod már kezdi is a kipárolgást, nincs az a zacskó ami azt hermetikusan lezárná.

Ezt képzeld el ha napokig be van dunsztolva a TE kukádba...... A fantáziádra bízom.... 🤢

2022. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, igénytelen vagyok és mindenki akit csak ismerek 🤷
2022. ápr. 25. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

7# Térjünk erre vissza pár hét múlva, amikor az éjszakai hőmérséklet 15 fölött van tartósan a nappali meg huszon x 🤗


Egyébként valóban.

2022. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!