Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha Romák által lakott területe...

Ha Romák által lakott területen veszek egy kis hétvégi telket akkor számíthatok atrocitásra?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, ha a szomszédos telkeken Romák élnek, na de őket én zavarnám? Az sem érdekelne ha a gyerekek átsurrannak gyümölcsöt enni, meg hasonlók, csak kertészkednék, és ott egész olcsó telkek vannak. (Én Magyar vagyok, de ez gondolom lejött a kérdésből.)

2022. ápr. 23. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Annyiban zavarnád őket, hogy irigyek lennének az ép cserepeidre, meg az aluminium fészeredre, így mint olyan, idővel nem lennének Neked.

Náluk mint tulajdon, olyan nem létezik.

2022. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Te normális vagy? Önként mész cigányok közelébe?
2022. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Meg termésed sem igazán lenne.
2022. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Még véletlenül se tedd.

Kisujjadat nyújtanád aztán már a karod kellene nekik. Ha meg nem adnád, akkor szépen betörnek és 5-en körbe állnak.

A rendőrségre meg ne számíts, max kapnak pár év felfüggesztettet addig meg fenyeget a családjuk.

Ezek patkányok..

2022. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

"Az sem érdekelne ha a gyerekek átsurrannak gyümölcsöt enni"


Ez jó. Tehát simán mosolyogva végignézed, ahogy meglopnak. Hát akkor csak hajrá, költözz közéjük ennyi ésszel. xD

2022. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, amit a telekre vinnél azt egyből add nekik, hogy ne legyen mit ellopniuk.. ¯\_(ツ)_/¯
2022. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"Az sem érdekelne ha a gyerekek átsurrannak gyümölcsöt enni"

A kérdező mértéket feltételez.

Hát az náluk ismeretlen fogalom.

2022. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát igen. Mértékkel gondoltam. Gyerekként én is átnyúltam a kerítésen, hogy a szomszéd bácsi lugasáról egy két szem szőlőt egyek, de egy egész fürtöt nem mertem volna leszedni.

Nem volt még velük tapasztalatom ezért is kérdeztem.

2022. ápr. 23. 13:02
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Én cigány vagyok
2022. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendszerszerűen/rutinszerűen (kifigyelhetően) tartózkodsz a telken, van egy pár túlméretezett vérszomjas kutyád, illetve még a kerítésed sem éppen csirkehálóhoz hasonló, emellett rendelkezel egy modernebb "csúzlival" és hozzá tartozó fegyvertartási engedéllyel, akkor nem igazán van akadálya... :,D
2022. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!