Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni a hangoskodó...

Mit lehet kezdeni a hangoskodó külföldiekkel?

Figyelt kérdés
A mellettem levő társas(!) ház egyik lakásából ebben a pillanatban is üvölt a zene meg az éneklés sikoltozás stb. Külföldiek gondolom, mert angolul kiabálnak. Én a mellettük levő társasházban lakok és rezonálnak az ablakaim csukva is konkrétan. Ez már a második este így. Tegnap is aludtam 4 órát ma sem fogok többet. Mit tudok csinálni? Hívjak rendőrt? És ha pont akkor hagyják abba? Azt sem hiszem el hogy ez csak engem zavar.. épp Queen-t hallgatnak. Én is szeretem csak nem ilyenkor.
2022. máj. 2. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég hívtam volna rendőrt
2022. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Ne, ne csinálj semmit, élvezd csak.

Mégis mi a francot kellene csinálni, nyilván kihívni a yardot, nem?

2022. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megint csináljak hívtam a 112-őt fél órája még semmi nem történt. K***szott életbe már..
2022. máj. 2. 22:53
 4/6 A kérdező kommentje:
*csinálják
2022. máj. 2. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Át kell menni beszélni.

Utána meg rendőrözni.

Amit leírtál napközben is brutális. Nem hogy hajnali 1kor...

2022. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos átmenni nem tudtam volna mert azt sem tudtam pontosan melyik lakásból jön és random embert aki esetleg el tudott aludni a zaj ellenére is nem akartam a kapucsengővel felkelteni. Szerencsére 1 órán belül kiérkezett a rendőrség és ők sikeresen bejutottak gondolom, mert megszűnt a ricsaj. Remélem ma nem kell újból hívnom őket.
2022. máj. 3. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!