Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez bun.kó húzás volt a szomszé...

Ez bun.kó húzás volt a szomszéd pártól?

Figyelt kérdés

Titeket nem irritál ha nagyképű, idegesítő szomszédaitok vannak?

Két éve beköltözött a szomszéd házba egy fiatal 30 körüli pasi. Mindig köszönt nekem, a férjemnek, rendes gyereknek tűnt. Sosem volt vele semmi gondunk.

Most talált magának párt és teljesen megbolondultak mind a ketten. Pontosabban, a nő eleve nagyképű, unszimpatikus volt, a férfit pedig magára hangolta.

Sosem hajlandóak köszönni, egész délutánokat max hangerőn hallgatják a zenét, estig nem hagyják abba.

Az autóinkkal mindig úgy parkoltunk, hogy az egyik kocsink kereke rálógott a szomszéd srác telkére. Ez kb 30-40 centi. Mert az a rész is ki lett nekünk ásva parkolónak. Sosem csinált belőle bajt. Még kérdeztük is, hogy nem probléma? Mondta, hogy nem.

Mióta itt az asszonyka kiraktak oda hegyes köveket, még jó, hogy a férjem észrevette, mert majdnem ráhajtott azokra.

Nem lenne intelligensebb szólni, hogy légyszíves, ezentúl már zavarja az asszonyt a kocsitokból az a 30-40 centi, parkoljatok odébb. Esküszöm, értettünk volna ebből is. Nem az a baj, hogy nem parkolhatunk ott, hisz az ő telkük, hanem miért kell ilyen gyerekes módszerekhez folyamodni?

És a semmiért miért kell elkezdeni velünk lenézően visekedni azért, mert lett egy nője, akinek nem vagyunk szimpatikusak.

Középkorú házaspár vagyunk egy kamasz lánnyal. Sosem csinálunk kellemetlenséget nekik. Sosem szóltunk semmiért.

Szerintetek nem unintelligens dolog az, ha elfordulsz a szomszédodtól azért, hogy ne kelljen köszönnöd neki, majd sunyi módon kibabrálnál vele egy olyan dolog miatt, amit meg is lehetne beszélni?


2022. máj. 23. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen, bunkóság. De mit tudsz tenni... Semmit
2022. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Szia, én vagyok a szomszéd.
2022. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

#2

Akko b@szodj meg :D

2022. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
😆😆😆
2022. máj. 23. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
3# 😂
2022. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Én a b.nkó szomszéd voltam ott ahol laktam.


Egy házaspárnak azért nem köszöntem, mert azt hitték, hogy a gyerekeik miatt övék a világ. A gyerekeik kint üvöltöztek a folyosón, szaladgáltak a lépcsőn a liftet lefoglalta a család.


Egy szomszéd panaszkodott a kutyáimra, amikor nem is ugattak, de nem nekem mondta a panaszt, hanem a mellette levő szomszédnak és elég csúnyákat mondott. Velem azt játszotta, hogy ha te így én is így és éjszaka ugrált egy helyben, bowlingozott a bútorokkal, benyomta a mosógépet, porszívózott. Neki sem köszöntem.


Egy nő dögöknek hívta a kutyáimat. Vele se voltam kedves.


Egy szomszéd rásózott az efyik kutyámra részegen, neki se köszöntem utána.


Egy szomszéd rán telepedett, mert nálam volt net, nagyon durva stílusban tudtam csak leépíteni.


Kb minden szomszéd úgy beszélt rólam mint egy ideg-beteg bnkó szomszédról.

2022. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk minden szomszéd ilyen.
2022. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Van, akinek lételeme az ellenségeskedés, és az se meglepő, ha sunyi, mert ahhoz nincs elég vér a pucájában hogy szóljon a parkoló ügy miatt. Az ilyen keresi, min lehet háborogni. Emelkedjetek rajta felül, a ti értéketekből nem von le semmit, ha egy ilyen ember nem köszön, lenézni nem tud, hiszen nem áll feletted. Levegőnek kell nézni őket és kész.

6-os te meg nagyon ügyes vagy, köszönjük ezt a sok releváns példát.

Valaki mondjuk elárulhatná miért kell a bunkót kipöttyözni, ez valami trágár szó lenne?

2022. máj. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
8, dobj be egy snickerst, te krumplipucoló :)
2022. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda frappáns visszavágás, le vagyok hidalva a tehetségedtől. Mennyi idő volt, mire eljutottál erre a szintre? Esetleg tudnál írni még a lenyűgöző életedről más kérdésekhez is? Szerintem hiánypótló!
2022. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!