Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni ha a szomszéd...

Mit tudok tenni ha a szomszéd gyerekek egy alkoholista szomszédot kifogtak maguknak és folyamat csengetnek?

Figyelt kérdés

Az öreg őrjöngve rohan ki minden alkalommal a lépcsőház ablakához (mert az ő ablakja a másik irányba néz) ezáltal csapkod és kiabál!

Alapból egy elviselhetetlen alak, így meg aztán pláne.

Mivel hamarosan megszületik a kis babám (konkrétan este 10ig, gondolom amíg kint “jatszhatnak” ez már napi szinten megy.)

Így elkapva őket figyelmeztettem, hogy ez nincs rendben, válaszként néha hozzám is be csengetnek már.)

Egyébként vegyes banda kicsitől 13-14 évig vannak benne.


Mit lehet ellenük tenni? Egyszerűen felháborító, hogy alapból évek óta egy alkoholista valószínűleg skrizofen ember agymenését kell elviselnem nap nap-után de mellé most megjelent egy extra stressz faktor.


2022. jún. 2. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Én szerintem nem akartam volna gyereket vállalni ilyen környezetbe. Inkább elköltöztem volna jobb helyre. Még a gyerekeddel is lesz elég dolgod, ő se lesz mindig csendbe és ehhez add hozzá az eddigi zajokat. Neked se lesz kellemes.

Arról nem is beszélve, hogy a babának is nyugalom kellene.

2022. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lakást vettünk amibe sajnos csak januárban tudok beköltözni a babám viszont októberben születik. A mostani lakóknak januárban kell legkésőbb elhagyni a lakást.

De köszönöm a fej mosást, igaz a kérdés sem erre irányult.

Erre mondják talán, hogy nesze semmi fogd meg jól :)

2022. jún. 2. 22:02
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, az lehet, hogy az első kommentje nem tetszik, de igaza.


Aztpedig te is nagyon jól tudod, hogy semmit sem tehetsz. Mqx annyit, hogy felkutatod a kölykök szüleit, hozzátartozóit és nekik olvasol be. Más lehetőség szerinted mi marad? Nagyon max a rendőrség, aki vagy foglalkozik veled, vagy nem.

2022. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Én egy kicsit elvesztem. Tehát alkesz apa őrjöng, hangos. Te szóltál, hogy zavaró és ezekután becsengetnek hozzád.


De kik csengetnek be?


Hozzád menekülnek az öreg gyerekei? Mert akkor én a gyámüggyel konzultálnék.


Az öreg és a családja csenget be és őrjöng a küszöbön? Mert akkor a rendőrségen jenteném fel őket.


***


Amúgy meg én hagynám a 3,14csába az egészet és elköltöznék.

2022. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, leírhatnád újra, mert nehéz megérteni!
2022. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ti meg gyakorolhatnátok a szövegértést! 😊🤷🏻‍♀️
2022. jún. 2. 23:34
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Te, kérdező, nem érdemled meg a normális választ, mert agresszív vagy.
2022. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, tulajdonképpen te vársz segítséget vagy csak szeretted volna a feszültséget levezetni?


Az 1. Leírja normális stílusban, hogy költözz el és kifejti, hogy miért lenne jobb (és amúgy ez tűnik a legjobb megoldásnak).


Ezt te kioktatásnak veszed, meg leírod, hogy már van lakás, de még nem költözhettek és beoltod, hogy semmit sem segített.

Ezt, hogy van lakás, honnan kellett volna tudnia, amikor nincs a kérdésben?


Az 5. meg én leírtuk, hogy sajnos nem értünk.


Erre ahelyett, hogy felvilágosítanál minket, csak leírod, hogy tanuljunk meg szöveget értelmezni.


És akkor itt a szerinted könnyen értelmezhető leírás, ahol szídod az öregembert, majd 14 év körüli gyerekekről beszélsz majd az öregemberről, össze-vissza ugrálsz, azt se írod le, hogy egy család-e vagy több különálló, kb az egész kérdésleírás olyan, mint egy rorschach teszt, amibe mi denki azt lát bele amit akar, miközben te levezetted a feszültséget.


Szídod a hozzászólókat, semmilyen segítséget nem fogadsz el, a stílusodról nem is beszélve.


Ha segítségre van szükséged, akkor kezeld nyitottabban a hozzászólásokat és próbálj kedvesebb lenni!

2022. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Színtiszta hülyeség az egész kérdés.

A szomszéd gyerekek egy alkoholista szomszédot fogtak ki. Most a szomszéd szomszédja alkoholista? Az ki? A kérdező? Vagy a túloldali szomszéd? És miért csengetnek be hozzá a gyerekek? Van ennek köze az illető alkoholizmusához? Én nem vagyok alkesz, de én is mérges lennék, ha folyton becsengetnének hozzám szívatásból és lehet, hogy én is kiabálnék velük. Ehhez nem kell se alkoholistának, se skizofrénnek lenni.

2022. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo:


Csengot kosdki vagy vagd el.


Hangszigetelest ragasszatok a falra meg ajtora.

2022. jún. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!