Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek azért jöttek le a felettük lakók fényes nappal szólni, mert hangosan nevettek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem volt, és ilyesmi fizikai agresszióval végződne. Aki nem tud közösségben élni, költözzön tanyára!
2022. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát én múltkor vendégségben voltam Pesten egyik ismerősnél ahol hárman voltunk. Ilyen gangos lakás, piáltunk, meg mi is röhögtünk bár személy szerint nem tudom megítélni hogy mennyire hangosan. Azt tudom, hogy így hárman nagyjából fél évente tudunk találkozni, tehát ez abszolút nem rendszeres. Feljött egy figura, én már be voltam állva aztán közli, hogy mi baja van. Konkrétan mivel be voltam állva a piától azt se értettem mit magyaráz, bevágtam az ajtót aztán otthagytam.
2022. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem de amiatt hogy hangosan b...tunk már nem egyszer.
2022. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát felettünk csak a jóisten lakik, ő még nem jött le panaszkodni.
2022. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hangosan nevettetek"??


Azért meghallgatnám a szomszédod verzióját is!

2022. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Albérlőként, ha zajos valaki, majd szólni mersz neki, majd azon nevet este, az gáz.
2022. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
20%
Igaza van az elsőnek, a Wc-t azért lehúzhatod?? Az ilyet én is elküldeném az anyjába, majd akkor jöjjön, ha éjjel nyomom a basszust meg nyomom a flexet...
2022. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

#1

"Amelyik kutya ugat, az nem harap." 😉

2022. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Volt olyan hogy a szombati ebéd közben feljött az alattunk lakó, mert állítólag hangoskodunk zárt ablak mellett (2 felnőtt 2 kisgyerek). Leráztam a hülye szomszédot és elküldtem, hogy hívjon rendőrt, majd becsaptam előtte az ajtót.

A rendőrök megjelentek mikor a sütinél tartottunk. Vázoltam nekik, hogy normális életvitel szerűen ebédeltünk és csak a szomszéd hepciáskodik. Erre jól letolták a szomszédot, hogy feleslegesen hívta őket. Azóta nem köszön.

2022. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Én is rohadtul utálom, ha valaki hangoskodik, de azért hogy valaki egyszer nevet, még én sem fogok balhét csapni. Nyilvánvalóan nem erről volt szó, hazudsz kérdező. Valószínű, hogy este történt, és hangosan bömböltetek, mint egy bölény. Ami azért nagyon nem ugyanaz, és én is megpicsáztalak volna érte.
2022. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!