Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek azért jöttek le a felettük lakók fényes nappal szólni, mert hangosan nevettek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 07:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi az ilyen idegbeteg élnek mindig van bajuk.
2022. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Ezek csak a szokásos "panelproli-panaszok".
2022. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Én volt már, hogy szóltam, de sokat nem ért.

Meg is mondom, miért: több társasháznak van közös - egymástól elválasztott - udvara a belső gangon. Mivel minden irányból magas házak, rohadtul visszhangos. Annyira, hogy akár lent ülhettem volna velük, mert minden pletykát, témát, viháncolást hallottam.

Vasárnap délután kettőkor álltak neki kertipartizni, nem ketten-hárman, hanem nagy pereputty, gyerekekkel. Ami nálam betette a kaput a viháncolás mellett, hogy ütlegelték a grillrácsot(?), valami fémet ütemesen kalapáltak rohadt sokáig. Nekem meg az agyamat.

Azt gondolom, a kertiparti nem a társasház közös udvarára való. Erre való a kertes ház, ha valakinek ilyen vágyai vannak.


Szóval én szóltam, és naná, hogy csak a röhögést kaptam, hogy ugyanmááá hány óra van. Teszem hozzá: este 10 után fejezték be a bulit. Nem gondolom, hogy nyolc órán keresztül ezt bárkinek tolerálnia kellett volna, legyen bár fényes nappal.

2022. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Nevetés nem volt. Olyan volt, hogy kiderült, hogy szarul szigetelték a lakást, és az dobogásnak hallatszott, ha picit táncoltam, vagy ha mondjuk rámjött a hasmarst, és átrohantam a WC-hez.

Meg amikor még a szülői lakásban laktam, hisztikirálynő öcsém azért átjött picsogni, mert le mertem verni a padlóra (véletlenül) egy műanya kupakot, amikor őfelsége tanult... :D.

2022. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
*műanyag
2022. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Van az a nevetés", ami nappal is beborzaszt. 😬😬😬
2022. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az 1-es természetesen úgy igaz, hogy aki tanyasian röhög, költözzön tanyára, mert nem bír közösségben élni. 11-eshez, pedig annyit, hogy normál idegrendszer érzékenyen reagál abnormális zajokra. Túlingerelt=nem normál idegrendszerű simán elvan a nyihogásban, így stimulálódik a fejletlen szervezet.
2022. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!