Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós kisbabám nappal alszik...

2 hós kisbabám nappal alszik és éjjel van ébren... Szinte mindent kipróbáltunk már, felébreszteni nem szeretném... Valakinek van jó tippje hogyan változtathat ám még az alvási szokását?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Eddig miket próbáltatok?
2022. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ez volt kb 2 hónapig. Reggel 7 körül keltsd fel, legyen egy reggeli rutinotok is, nálunk ez vált be. Átöltöztetem, redőny felhúzás, majomkodunk a tükör előtt.. :D meg sokat levegőzzetek.
2022. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Az oka egyszerű: nappal a fényben kellemetlen nyitva tartani a szemét,éjszaka a fél homályban vagy sötétben nem.

Az egyetlen amit tudsz,hogy nappal minél aktívabb vagy körülötte és időnként ébreszted,kiteszed a játszó szőnyegre,habtapira.

Éjszaka pedig amennyire csak lehet nyugton,csendben kell maradni.


Magától is meg szokja amúgy előbb vagy utóbb,de tudom,hogy jobb a minél előbb a kialvatlanság elkerülése érdekében 😌

2022. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggeli etetés után szinte azonnal visszaalszik, minden függöny ki van húzva, a tv megy szellőztetés, teszem a dolgom, de ő csak alszik, aztán miután megint evett olyan 11 körül akkor egy kicsit ébren van, de azután következik vagy egy 4órás alvás ami után kimegyünk ha olyan az idő. Reméljük hamarosan jobban le tudom majd kötni a figyelmét.
2022. márc. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!