Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket nem idegesitene az,ha...

Titeket nem idegesitene az,ha lakótàrsatok hazajön,és az ajtaját,folyamatosan nyitva hagyja?

Figyelt kérdés
Plusz az ,hogy a büdös füstölő szag is kijön tőle ,ami nagyon zavar engem plusz az,hogy nyitva az ajtaja mindig és azt érzem,hogymindif,folyamatosan beszélni akarna,amizavar.Kicsi az albérlet,a konyha,az ajtaja mellett van.Plusz az is,hogy mindennaposan bekopok az ajtómon valami lènyegtelen kérdèssel.Titeket zavarna?N
2022. jún. 21. 00:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Volt egyszer egy olyan lakótársam, aki mindig felesleges dolgokról pofázott volna. Nagyon idegesítő volt.
2022. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak simán nem szereti a zárt ajtókat. Én is ilyen vagyok, borzasztóan frusztrált, mikor olyan lakótársam volt, aki miatt zárni kellett az ajtómat, nehogy kedve legyen bejárni a szobámba. Én végül emiatt döntöttem úgy, hogy inkább fizetek egy egész lakást, minthogy egy kis szobába legyek zárva állandóan.


Ellenben ha zavar a füstölőzés, azt nyugodtan jelezheted neki, hogy légyszi zárt ajtó mögött tegye, mert zavar az illata.

2022. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Èn mindig magamra zárom az ajtót,nem kulcssal..Szerintem ez a normákis albérlök között,ok ritkán nem mikor beszélünk...kimegyek de az hogy tárva nyitva legyen...az biztos nem és idegesit hogy állandóan nyitva hagyja,de ez a kisebbik rossz a füstölőzèse mellett.Sok emberrel laktam,senki nem hagyta tárva állandóan...
2022. jún. 21. 00:51
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez is folyton bekopok..eleinte kéz a kézben akart járni mindenhova,plusz hajtott is rám...mondtam hogy nem oké, olyan volt mint egy bogáncs,ha barátnője lennék akkor se visrljedhetett volba ugy,kivel talizok mit csinaltam .....visszavett....majd azt ereztem bunko vagyok, csak most koltozott ide....kedves voltam vele majd megint ramhajtott.....sot elmeselt egy undorito dolgot....mar emiatt is kizart hogy osszejonnek vele...undorito...nem veszi be a gyomrom...majd jott olcso praktikakkal hogy feltekennye tegyen..hpgy nem zavarna engem ha valakit felhoz majd kovetkezo kerdese hogy nem zavarna e ha szexelni is.....mondom egyaltalan nem zavar( gondoltam magamba vegre bazdmeg nem velem foglalkoznal) majd mrglepodott hogy nem zavarna....majd felhozott 2 x egy tok stilustalannyomi csajt....azt hiszi ezzel feltekennye tudna tenni? Hat meg egy jo csajjal se tudna...meg vannak mas dolgok is amik zavarnak...
2022. jún. 21. 00:56
 5/32 A kérdező kommentje:
Egydbkent ilyen is minek kerdez hogy zavarna e ha szexelne massal? Hat kit erdekel????? Hogy tartozna ez ram?
2022. jún. 21. 01:04
 6/32 A kérdező kommentje:
Miert zavart az ha becsukod az ajtod? Szereted azt latni hogy lakotarsad mit csinal a folyoson? Hol a privat szferad akkor?
2022. jún. 21. 01:05
 7/32 anonim válasza:
78%
Szerintem teljes mértékben igazad van.
2022. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vegyétek le az ajtókat. Nem kell az oda. Meg aludhattok egy ágyban is.
2022. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam szépen,mert gyorsan irtam.De nyilvàn ,nem erre értetted a hibbantat.Leirtam,miket csinàlt,nem értem emiatt miért én vagyok a hibbant.Szerintem ez nem korrekt megàllapitás.
2022. jún. 21. 02:12
 10/32 A kérdező kommentje:
10 válaszoló.:Isten ments.
2022. jún. 21. 02:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!