Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelepi panelban lakók...

Lakótelepi panelban lakók Budapestről, ti is gyűlölitek a szomszédaitokat és rossz érzés van bennetek amikor látni kell őket vagy hallani?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Ki lakik Pesten?
2022. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi, a gyakori kérdéseken csak vidékiek laknak?
2022. júl. 7. 09:39
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen.. én pl utálom a szomszédot mert állandóan kiabál, és hallom.. a többi lakót meg ha meglátom rosszul vagyok mert köszönni kell...
2022. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2022. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Semmi bajom a szomszédaimmal.
2022. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Amikor én laktam panelban, ami egy 5 emeletes panel volt(XXII.kerületben), a házban lakók kb ilyenek voltak: 3 orvos, több mérnök, nyomdász, tanárok, üzemvezető gépgyárban, őstermelő pincészetben...irodai dolgozók.

Talán 1 darab olyan volt, akitől a falra másztam. Egy tróger hülyegyerek, egész nap üvöltette a debil zenéit, délig aludt, sosem dolgozott, motorral berregett a lakótelepen, drogozott...


Itt vidéken meg 2 oldalról alkoholista szomszédok a hülye kutyáikkal, tele romával a település, folyamatosan felújítások a faluban, nyáron kint lézengenek a közmunkások mindenhol, belekötnek az emberbe ha nem akarsz velük haverkodni, stb...


Vagyis visszasírom rendesen azért a budapesti életet, kissé más közeg van ott, egy-két barmot leszámítva.

2022. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os akkor szerencséd volt, kislakóközösségű kultúrált lakótelepen laktál. Ez nem a jellemző Budapesten.


Én egy bzi 10 emeletesben lakok, szerinted?


Itt is van Jászai Mari díjas dramaturg, virológus professzor, van minden.

2022. júl. 7. 10:19
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem alapvetően nincs bajom a szomszédaimmal. Van egy idióta alkoholista debil a földszinten, azzal az egész háznak baja van, de nem lehet kipakolni, mert tulajdonos, és igazoltan beteg, de már többször kárt tett az épületben. De minden panelban van legalább egy hülye szerintem.

Van egy flegma nő, aki nagyon fenn hordja az orrát, meg egy idős néni, aki túlvállalta magát egy mentett viselkedésproblémás kutyával (vagy rásózta a család, mert nyugdíjas), de nem futok össze velük túl gyakran. 64 lakás van a lépcsőházban.

2022. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem, szerencsére jó a viszony. Meg más szinten lakókkal is beszédbe elegyedünk időnként. Volt pár alak akiket nem csíptem a viselkedésük miatt, de vagy meghalt vagy elköltözött.
2022. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor ezek szerint csak én szívok. Itt undorító emberek laknak pedig nagyon sok a menő autó kint és nagyon sok "értelmiségi" van, de valószínűleg a régi panelproli mentalitást érzi az ember rajtuk.


Én világéletemben buda polgári résein laktam, téglaházakban, ott is voltak egyszerű emberek de valahogy nem rándult görcsbe a gyomrom, de itt mindenkitől. Iszonyat milyen primitív emberek laknak itt.


Valószínűleg sok a bérlő is.

2022. júl. 7. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!