Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelepi panelban lakók...

Lakótelepi panelban lakók Budapestről, ti is gyűlölitek a szomszédaitokat és rossz érzés van bennetek amikor látni kell őket vagy hallani?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Az hogy milyen a ház, nem jelent sajnos semmit.


Én közgazdasági elemző vagyok, a fölöttem egy nyugdíjas mérnök bácsi lakik, őfölötte pedig egy volt parlamenti házelnök(!), mégis agybajt kapok egy nemrégiben beköltözött roma családtól, mindenhol van minden.

Ez valahol szép is, jobb egy ilyen társadalom, mint az, ahol elkülönült gettókban élnek az emberek a hatalmas társadalmi különbségek miatt, de persze, néha kellemetlen tud lenni.

2022. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11-es nem értek egyet, ez a baj a társasházakkal, ezért menekülne(k) legtöbben kertes házba. De sajnos ott is agybajt lehet kapni ugyanis rengeteg az alulszocializálódott egyén aki nem tud közösségben élni.


Régen ez jobb volt, más országokbna szintén jobb. Itthon ennek nincs már kultúrája.


A gyűlölet gyenge szó a szomszédok felé.

2022. júl. 7. 13:51
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elviselem a jelenlegi szomszédokat. Laktam már problémásabb helyen.

Neked mi bajod velük, milyen tulajdonságuk zavar, amitől enmyire rosszul vagy?

2022. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a létezésük is zavar
2022. júl. 8. 07:15
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sima társasház, de sok lakót nem bírok, ez így van. Nem a létezésük miatt, de vannak irritáló, ténylegesen zavaró, rosszindulatú, stb lakók is. Van egy közömbös réteg, és egy kettő, akikkel jóban vagyok.
2022. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15-ös dettó ugyanaz. A legtöbb közömbös, kerülős, de közömbös, ritkán is látom őket szerencsére.

Van 2-3 akivel tényleg azt mondhatom hogy jóban vagyok, van 2 ezek közül akikkel élőben is szoktunk beszélni.

De a többi ROSSZINDULATÚ és zavaró, sajnos 150 lakásos a ház, én voltam a hülye hogy ide költöztem, de a hely ahol a ház van nagyon értékes csak hát a lakók borzalmasak.

2022. júl. 8. 18:06
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen lesz@rom őket . Tudomásul sem veszem a létezésüket, sőt, ha eltűnnének egyik napról a másikra, szerintem észre sem venném sőt még örülnék is neki . Mondjuk én így vagyok az összes emberrel a földön . Nem lenne rossz, ha csak egyedül lennék a világon és nem idegesítene senki a puszta jelenlétével .
2022. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!