Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az életed a panel...

Milyen az életed a panel lakàsban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kívàncsi,hogy mennyire befolyàsolja az életedet,hogy panelban laksz?


Ilyenekre gondolok,hogy nem lehet bulit tartani vagy este mosogepet beinditani stb.


Tehàt,hogy ki hogyan éli meg.

Köszi!


2022. júl. 10. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

"nem lehet bulit tartani vagy este mosogepet beinditani"


Nem lehet. Megszoktam. Ha zuhanyzom este 9 után, az alsó szomszéd néni már a közös képviselőnek panaszkodik, hogy zavarja a víz hangja.


Bezzeg ha hajnali ötkor ébredek a felettem lakók gyerekének ordítására, akkor az én nevem kuss, mert én csak bérlő vagyok.


Gyűlölöm, de esélyem sincs elköltözni, ez a legolcsóbb hely a környéken, a 207 ezres tanári fizetésem fele így is rámegy erre a szarra.

2022. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként mit csinálnak akkor, ha este mosol? Jön a falugyűlés és felírnak a listára?
2022. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Akárkivel élsz együtt, megvannak a szabályai. Nekem semmi gondom ezzel (mondjuk normális a lakóközösség, inkább a kedvesség és a segítőkészség dominál, nem a belviszályok)
2022. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Panelban tanultam meg keménynek lenni. Amikor idekerültem, kis nebáncsvirág voltam, a gondnok és 3 szomszéd ezt jól ki is használta és mindenért baxtattak engem, 2 másik szomszéd meg rájött, hogy ingyen bébiszitter és két lábon járó bankautómata vagyok.


A mosást és egyebeket illetően. A fölöttem lakó egy hülye pi.csa. Az ötödiken szokott lenni egy kutya, átmenetig lakik itt néha és a ház akkusztika miatt azt hiszi a felettem lakó ribi hogy az én kutyáim ugatnak. De nem, nem jönne ide le, hanem a mellette levő szobszédnak nyávog, a bútorait lökdösi, éjszaka porszívóz, ugrókötelezik, mert ha tőlem ezt kell elviselni, akkor vérbosszú...


A kutyáim miatt az összes kutyafóbiás úgy bánik belem, mint a leprással, épp most pár napja ordítottam le egy vén kur.va fejét, mert a postaládáknál álltam 1,5 percet ő meg addig nem mert kint lenni virágot locsolni és nem szólt hogy ki akarna jönni, amikor meg kimerészkedett akkor elkezdett tök fa.sz stílusban beszélni velem.


A másik vénasszony is egy kur.va. Odaérek a lifthez, várok 2 percet, végre megjön a lift, akkor esik be a kapun a kur.vája és bunkó stílusban kizavar a liftből, hogy hát ő megy először én meg jól rászólok, hogy esetleg érkezési sorrendben megyünk.


A harmadik vénasszony az erkélyről üvöltözik obszcén stílusban hogy takarodjakel a kutyáimmal a lakótelepről és a kur.va anyámat.

2022. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ja meg lakik ottegy szaros házaspár, percekig tartják a liftajtót, mert addig tartják a liftajtót amíg elrámolnak, rendbeteszik a lakást és bezárnak. Én egyszer annyit kértem hogy 5 másidpercig tartsam az ajtót és a nő örjöngött

Amikor meg SOS pisilnie kellett a kutyának és már dörömböltem a liftajtób, hogy engedjék el, a nő akkpr is verte a pin.áját.


Állandóan fúrnak-faragbak-kalapálnak, de amikor egyszer a pasi azt hittenálam fúrnak vasárnap délután (nem nálam fúrtak), jött volna ide verni magát.


Amúgy a házaspár gyerekeit hallgatjuk mindig, meg a kur.váját ahogy üvöltözik a gyerekeivel.


Egy időben kibaxta a gyerekeit a folyosóra hogy covid van játszanak ott, amikor rájuk szóltam hogy valaki meg mondjuk dolgozik és zavarja a folytonos visítozás akkor verte a pin.áját.


Gyűlölöm azt a hü.lye családot is. Már nem is köszönök nekik.

2022. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ja és a bulik, itt simán telitorokból üvöltve buliznak néha, persze olyankor ezek a bu.zik semmit sem csinálnak csak a ház Facebook csoportban vernyákolnak.
2022. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vénasszonyokkal mindig csak a baj van

.Amugy itt is,elegem van folyton fúrnak,kopácsolnak.Nem elèg a villam, a vonat eszméletlen hangos hangja....Budafok kocsiszin/Albertfalva vasútállomás.

N

2022. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosógépet? A zenét is hangosan hallgatom este, eddig még senki sem szólt érte. A szomszédok mindig csöndbe vannak szerencsére, de a fölöttünk lakó alkoholista állandóan eláztat. (Mondjuk százezreket fizet a biztosító egy beázás után, úgyhogy annyira nem nagy baj)
2022. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8-hoz: ez Veszprém
2022. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem követni a normális életritmust, 8-20 között mosok, ahogy a házirendben van, pedig nem a normális életritmusban dolgozom és élek.

Igazából csak annyiban befolyásol a panel, hogy nem moshatok éjjel, meg nem porszívózok, vagy klopfolok húst hajnal háromkor, ha épp akkor érek haza.

Nekem nagy pofám van, ha pampogott valaki életvitellel járó zaj miatt, akkor visszapofáztam. Például a felettem lakó család sérelmezte, hogy én hajnal négykor zuhanyoztam, és emiatt "búgtak a csövek", mondtam nekik, hogy oké, akkor lesznek szívesek nem porszívózni éjjel, használjanak manuális orrszívó porszívót, a gyerek száját meg ragasszák le, hogy ne sírjon, meg ugye ők sem fognak mindenféle zajokkal felkelteni az éjszakás műszakom után? Akkor még nem vették komolyan, aztán egyszer felébredtem, egy nappal azután, hogy b.sztattak, és fel is battyogtam hozzájuk reggel, hogy én ötkor értem haza, mennyire zavar, hogy hétkor rájuk kell kelnem, na azóta csitt van, ha napközben főzök, takarítok, és közben zenét hallgatok, vagy mosok. Nektek is ezt ajánlom, álljatok a sarkatokra, én is csak bérlő vagyok.

2022. júl. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!