Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az életed a panel...

Milyen az életed a panel lakàsban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kívàncsi,hogy mennyire befolyàsolja az életedet,hogy panelban laksz?


Ilyenekre gondolok,hogy nem lehet bulit tartani vagy este mosogepet beinditani stb.


Tehàt,hogy ki hogyan éli meg.

Köszi!


2022. júl. 10. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalunk szokott lenni buli meg szoktam mosni is este. Mehet amig nem csendhaboritas
2022. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Imádom. Kezdjük ott, hogy 5 emeletes 15 lakásosban lakom, ahol csak másfél szobásak vannak. Laknak a lépcsőházban kb. 20-25-en. Csendes amúgy is, legfelső emeleten lakom szóval a potenciálisan leghangosabb felső szomszéd nem is létezik. Bulit amúgy sem tartanék. A mosógéppel mi van? Én szoktam mosni este is, az alsó szomszéd még sosem szólt.


Ráadásul első lakásom huszonévesként, végre egyedül élek és sajátban. Szóval örülök mindezeknek én szeretek panelben lakni. Légkondi és redőny van, szóval a meleg nem zavar.

2022. júl. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!