Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A fölöttetek lakó szomszédtól...

A fölöttetek lakó szomszédtól milyen zajokat hallotok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Most költöztünk új lakásba, ami 1 évig üresen állt. Az alattunk lakó öreg néni folyamatosan zajt hall tőlünk, ütemes kopogást.

Ha az ajtót bezárjuk és koppan, ha a széket eltolom a parkettán/járólapon, ha saját sulyánál bezáródik a szekrényajtó az lehallatszik az alsó szintre?

Vagy ha papucsban járok a parkettán és koppan az is lehallatszik?

A nénit még az is zavarja, ha késő este tusolunk, mert állítása szerint a víz hangját is hallja a csövekben (4 szintes tégla lakás).

Kisállatunk nincs,papa/mama/ 2 gyerek 10+ évesek.


Laktunk már több helyen is lakásban, de ilyen problémát még nem tapasztaltunk, arra kell gondolnunk, lehet a néninek a fejében van valami baj.


2022. júl. 10. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Felettem minden reggel es este butortologatas. A teljes lakast atrendezik. A 100 kg-os no rohangaszik ide oda minden nap munkaba indulas elott egy oran at.

Regen a gyerek a lakasban futkaroziott.


Semmiert se szolunk.


Az alattadlevo nyanyaval ne allj szoba. Hivja ki a rendorseget,azok majd leoltjak,h hulye!!!

2022. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Felettem lakó szomszédok kis szürke g.cik, hosszú farokkal, és egész éjjel rágnak, kaparnak.

De a lakótársam rendszeresen b.sztatja őket.

2022. júl. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal pár lakik fölöttünk, az ő hálójuk van az enyém felett.

A srácból nem hallani semmit, a csaj viszont nagyon hangosan közlekedik, ha rossz napja van még csapkolódik is hozzá, és a lépése úgy hat, mint egy elefánté. Ha elmennek itthonról, ~1 órát készülődnek, olyankor azért elég zajosak tudnak lenni. Pl. ajtócsapások, bútortologatás, dolgok leesése, fel-alá futkosás mindennapos, néha éjjel is.

Viszont beszédük nem hallatszik le, pedig alapjáraton elég hangos beszédű a csaj. Ha kicsit be van csiccsentve, a nevetése picit igen.

Néha tud zavaró lenni (főleg ugye éjjel), viszont lehetne rosszabb is.

2022. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
Üldözési mániád van,menj orvoshoz.
2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Fuu tudnék mesélni..

Én itthonról dolgozom, felettünk 3 hülye p**csa lakik, akik szintén HO-ban "dolgoznak". Azért idézőjelben, mert elvileg dolgoznak, gyakorlatilag egész krva nap mást se csinálnak csak fel-alá dübögnek a lakásban és állandóan vinnyognak, mint a fürdősk*urvák. A hálónk feletti liba még hajnalban (legyen 1, 2 v 3 óra) is elefántokat megszégyenítő módon dübög végig a szobában úgy kb 25-30x. Ugyan annak ellenére, hogy egész nap otthon b*sszák a rezet, rendszeresen mosnak este 11-kor (a centritől majd ránk szakad a plafon) meg porszívóznak pl vasárnap este 7-kor, mikor az ember végre pihenne egy kicsit. Szívem szerint egy kanál vízben fojtanám meg az összeset. Nem értem az ilyen suttyók miért nem költöznek tanyára, hisz emberek között jól láthatóan nem tudnak kulturáltan élni.

2022. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Hangos járkálás, takarításnál bútorhuzogatás hallatszik, a víz áramlása is a csöveken, de a fürdőszobák egymás felett vannak, így az csak akkor, ha nyitva hagyom a fürdőszobaajtót. De ezek engem nem zavarnak, nem olyan hangos, van más dolgom is, mint ezt figyelni. A néninek a fejében nincs gond, viszont valószínűleg baromira unatkozik, és folyton figyeli a zajokat, neki ez ad izgalmat, adrenalin löketet, hogy felbosszanthatja magát egy jelentéktelen, távoli zaj miatt, ami valószínűleg kevésbé zavaró, mint egy utcán elmenő autó, aztán megy szólni. Megvan a napi izgalma meg a napi kommunikációja. Szőnyeg, puha papucs talán segít valamennyit, ezen túl nem tudtok mit tenni. Ha aktuális lesz esetleg egy felújítás amúgy is, akkor rakhattok hangszigetelő réteget a padló alá.
2022. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A sarkát odaveri a földhöz, este 10-kor elkezd porszívózni. Nem bizti, hogy tőle származik, de valahonnan szexuális hangok is jönnek időnként.
2022. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Amugy nálam is van ez, hogy kapargás


...meg mintha üveggolyókat gurigatna mindig hajnali 3 fele.Plusz napközben ,este mindug lejàtszik egy dallamot,nem tudom milyen ódivatú dologgal és ugyanazt énekli többször,ugyanazt a dallamot , szerintem fogyatèkos lakik felettem...

2022. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez van több mint 2 ève....mindig ugyanazt csinálja mindennap
2022. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elkövettem azt a baklövést, hogy hosszú idő után olyan helyre költöztem, ahol van felső szomszéd. Egy negyvenes pár lakik fölöttünk, az a tipikus budai "értelmiség", akiknek sok pénzük van, de alapvető dolgokat nem tanultak meg az életben. Eleve a házasságuk is elég trágya, ahogy halljuk, de ennél sokkal rosszabb, hogy minden este szétbarmolják a nyugalmunkat a folyamatos, eszetlen dübörgéssel. Kora este hazaesek a munkából fáradtan és azt kell hallgatnom a nap hátralévő részében, hogy ez a bugris barom meg a neje alatt majd leszakad a plafon. Természetesen másoknak semmit nem tolerálnak, de az teljesen normális, hogy őket el kell viselni. Mi az eszetlen dübörgésen kívül a trappolást halljuk, meg gyakran a plafont is kopogtatják éjjel, rendszerint akkor, mikor már nem is járkálunk. Még nem bírtam rájönni, mi a lótököt művelnek ilyenkor. Sajnos tipikus otthonülők, úgyhogy minimális nyugalmunk van itthon. Pont emiatt akarunk mielőbb elköltözni. Ja, az meg poén, hogy a csávónak az apja egy neves, általam is nagyra becsült és tisztelt újságíró, irodalmár, szerkesztő. Sajnos ez a barom jó messze esett az apja fájától.
2022. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!