Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » EGT Kártya megszerzése. Mik a...

EGT Kártya megszerzése. Mik a feltételek nagyvonalakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fél éve egy állandó lakcímet sikerült volna megszereznem, de végül lemondtam, mert nem volt megfelelő nekem abban a pillanatban.

Most azonban azt akarom, hogy EGT lakcímkártyát akarok, mert akkor a saját lakcimkártyámat nem veszik el(lásd mint az állandónál)

Az elég indok, hogy tovább tanulni akarok, illetve munkát akarok vállalni Magyarországon?

Olvastam utána és az volt írva, hogy kell munkaszerződés, illetve továbbtanuláshoz meg a felvételi papír. Az állandó lakcímnél pedig nem kértek semmit se. Kicsit bonyolultan írtam, de remélem érthető. Aki jártas ebben azzal tudnák beszélni telefonon, illetve privátban? Vagy akár ide is leirhatja. Köszönöm



2022. júl. 11. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Irj privatot. Benne vagyunk!
2022. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!