Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az "üzenete"annak hogy...

Mi az "üzenete"annak hogy nagyvonalakban teszel ki képet nyaralasrol vagy reszletesen?

Figyelt kérdés

Facen.

Az tünt fel a legtöbb ismerösöm nyaralàseol csak pàr képet tesz fel. Összeallnak pozolnak a hatter is alig latszik. Tehat közeli képek leginkabb a csaladrol, tarsakrol, baratokrol.


A gazdagok altalaban ugye meh jachtokat, kocsikat, luxusvillakat osztanak meg, ott a hangsuly inkabb a hatteren van.


En feltettem olyanokat(kb 10 képet) amik cselekmenyeket abrazolnak leginkabb (nem összeallos pozolos képek)hanem epp pl akadalypalyan maszunk, vàrat nezünk, kompozunk, elöadason vagyunk, strandon pl csuszunk a csuszdan, szoval mindig egy elkapott mozzanat/mozdulat a kèp, cselekmenyek, elmények "bemutatàsa", története van.


Csak elgondolkodtam azon hogy most ez tulzàs lenne esetleg azaz nem "illik"kitenni azt hogy miket CSINALTAL, hanem kiindulva az ismeröseimböl par beallitott foto akàr a kocsiban ülve csak(!)nyaralàsrol es ennyi?


Szoval en "tulzàsba"eshettem talàn?


2019. aug. 22. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ti miket osztotok meg leginkabb? Pozolosat vagy cselekményeset? Es miert?
2019. aug. 22. 13:36
 2/14 anonim ***** válasza:
Ritkán osztok meg bármit, de amikor igen, akkor nincs benne se pózolás, se cselekmény, hanem csak a gyönyörű táj. Én is csak a háttérre vagyok általában kíváncsi.
2019. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én általában az ismerőseimre vagyok kíváncsi, hogy néznek ki, kivek vannak, merre járnak. Egy csoportkép szerintem jó emlék, nem pedig pózolás.
2019. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a kivételesebb eseményekről, vegyük pl a nyaralást több képet teszek, és általában keverve, tehát a számomra gyönyörű helyet is felrakom önmagában, illetve olyat is amin rajta vagyok, tehát napozva a tengerparton vagy állva a hídon, mindegyiken látszik a háttér is. Ha csak egy képet rakok az autóban ülve, az nem érdekes,nem szép és nem látom értelmet meg akkor sem ha az autó épp Olaszországban van :))


Szerintem nincs különösebb üzenete annak,hogy ki mennyi képet tesz ki, ezt mindenki maga érti és dönti el, de teljesen rendben van olyasmiket kitenni,ami számodra érdekes, fontos és szép emlék. Az 'nem illik' vagy legalábbis ciki, ha elmész a fürdőbe és kiraksz magadról 5 tükrös képet, vagy 10 mell és fenek mutogatósat...na annak inkább van üzenete:))

2019. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. De nekem a pl csoportkepböl az jön csak le hogy azt barhol barmikor megcsinalhatja az ember azaz még azt sem tükrözi vissza hogy ez most nyaraläs alkalmabol vagy barati összejövetel vagy mi? Nincs rajta esemény. Ami ugy erdekes lenne. Csak arcok mosoly es ennyi
2019. aug. 22. 13:51
 6/14 anonim ***** válasza:
*érzi
2019. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4. Igen en is ugy erzem maga az élmény lenne a fotok üzenete szerintem.

Csak most fennakadtam az ismeröseimen.

Tenyleg pl leülnek a fübe csaladi selfy es ilyen kepek. Hatter a fü meg az ég.

2019. aug. 22. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már attól sikítófrászt kapok, ha egyáltalán valaki elkezdi mesélni a nyaralását és elkezdi mutogatni a fotókat. Elhiszem, hogy NEKI nagy élmény volt, de nekem abból semmi nem jön le! Ha szép képeket akarok nézni pl. Krétáról akkor rákeresek és 100X szebb képeket látok, mint amiket ő baromkodott össze bunkofonjával! Attól hogy ők is rajta vannak még rosszabb, tudom, hogy néznek ki! Mit érdekel engem, ahogy ülnek egy étterem teraszán?! Fb-n sem nézem meg, de ott legalább eldönthetem, hogy lexarom, személyesen meg kénytelen vagyok végighallgatni! Sorolhatnám, de hagyjuk, bocs, kicsit felhúztam magam...
2019. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8. Amugy en sem vagyok alapbol olyan aki mindent osztogat, csak feltünt komolyan!!hogy a face adatlap szerint itelnek meg az emberek.


Volt akitöl csak vasaroltam facen de mar az iskolamrol faggat vadidegenül ami az adatlapomon van.

Vagy feltettem pl rendörös vicces kepet azota aut hiszik vmi rendörtrollkodo /utalo lehetek

Ha megosztok egy idezetet szabalyosan magukra veszik egyesek mintha nekik szantam volna es neki allnak priviben irogatni hogy miert gondolok ezt azt rola


Szoval miota elkezdtek menni körülöttem a pletykak ilyenek miatt, igy gondoltam muszaj beavatnom kicsit öket jobban az eletembe hogy làssàk nem logok ki atlagos vagyok. Nem rendörgyülölö bünözö vagy akarmi.

Olyan közössegek akik nem ismernek de csekkoljàk az oldalam azokrol irtam most. Szoval muszajnak ereztem nyilvanosan bemutatni kicsit jobban magam.


Amugy a neten pszichologiai rovatokban is megemlitik hogy az adatlap arulkodik arrol kit mi motival milyen ember vagy milyen akar lenni.

Pl drogosak adatlapja nem eppen csaladiasan nez ki altalaban.


Szänalom de face alapjan szabalyosan itelkeznek az emberek.

2019. aug. 22. 14:15
 10/14 A kérdező kommentje:

Söt!

A face kategorizalja az embereket!

Valahol a beallitasokban vagy hol probalgattam ezt azt es veletlen szembe jött a face jellenzese rolam"kialakult felnött élet"-be kategorizaltak.


Kivancsi vagyok milyeen kategoriakat hozhatott még letre a face

2019. aug. 22. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!