Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket zavarna ha a szomszéd...

Titeket zavarna ha a szomszéd egész hétvégén üvöltetné a mulatós zenét?

Figyelt kérdés

Reggel 9-kor kezdi este 8-9 körül hagya abba esetleg pár órára abba hagyja. Kertes ház de így a kertbe se megyek be szívesen. Akárhova megyek a házban hallatszik olyan hangosan hallgatja. Néha hétköznap délután is bekapcsolja.

Ez csendháborításnak számít?

Hiába lett neki szólva



2022. júl. 16. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavarna
2022. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, rendkívül zavarna.
2022. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon: meg lehet neki mondani, hogy fogja visszább magát.
2022. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Zavarna. Egyébként szerencsére rövid ideig volt ilyen szomszédom akinek ez volt a mániája. Amikor már elegem lett és már a szavam sem számított neki kitettem a teraszra 2 nagy hangfalat egy böszme erősítővel és egy mélynomóval, beraktam egy jó zúzós metált és azt bömböltettem 5 percen át.

A kerítésen integetett nekem, odamentem és mondta hogy "Rendben te győztél csak kapcsold ki" Lekapcsoltam, és csend lett vége. Másik két szomszédom írt nekem pár nappal később hogy az 5 perc elviselhetetlen hangzavarnak köszönhetik hogy végre leállt a mulatozás. Azóta visszavett kegyetlenül és csak halkan nyomtaa mulatóst egy elfogadható hangerővel ami már senkit nem zavart.


Akkor beszéltem vele hogy na ha ezt tudja tartani akkor semmi gond nem lesz, és belátta hogy igazunk van, csak Ő sokáig tanya szerű helyen lakott ahol nem volt kit zavarjon és megszokta hogy ott azt csinál amit akar, de belátta hogy sűrűn lakott kertvárosi helyen ez már nem pálya

2022. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez engem is érdekelne, mert mi eléggé beszívtuk sajnos.

Esetleg akit érdekel annak privibe leírom.

2022. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szerencsére nem szokták. Ha valami normális zenét hallgatnak, vagy ha hangszeren játszanak, énekelnek az nem zavar, csak a mulatós, meg a futószalagon nyomott tömegzene. Az ilyenek bluetooth hangszóróját meg is szoktam hackelni és berakni rá egy normális zenét.
2022. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Utalom a mulatost
2022. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon.
2022. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nappal is csendháborításnak számít az ilyen. Mi hívtunk már nappal rendőrt ilyen hangos zenélésért szomszédra. A lényeg, hogy előtte figyelmeztetni kell. Ha ennek ellenére se változtat, hívhatod a rendőrt.
2022. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Az ilyenekre rendőrt hívunk napi többször. Egyszer csak megunja.
2022. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!