Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestre költözés lehet a...

Budapestre költözés lehet a megoldás a problémámra ?

Figyelt kérdés

Már több mint 6 éve dolgozom egy munkahelyen, ahol nincsen előrejutási lehetőség, a kollegák megszoktak és elfogadtak, azonban már szívesen váltanék.

Vannak barátaim, akik között van 1-2 nagyon furcsa alak, nem szívesen bízom bennük.(A hátam mögött kibeszélnek és bizony a többieket is, illetve van köztük olyan akitöbb olyan nőre rástartolt, akivel én randiztam.)

Igaz barátom nagyon nincsen úgy érzem.

Családom szeret és elfogad, bár eléggé kis családom van.

Volt egy 4 éves kapcsolatom, ami szakítással végződött, azóta az elmúlt 3,5 évben hiába próbáltam meg mindent sajnos nem lett párom.

Sajnos minden nap előjön a magány, ami miatt rosszul érzem magamat, habár elég sok barátom vagyis inkább haverom van.

Amit még elmondok magamról: Szegeden élek saját lakásomban és férfi vagyok.


Vajon segíthet-e a Budapestre költözés abban, hogy legyen párkapcsolatom, normális munkahelyem, ahol megfizetnek illetve végre boldog legyek ?



2022. júl. 26. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy nagyban segítene. Pesten eleve nem 5-10 jelentkező van egy pozícióra, hanem sokszor 100.
2022. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az ismeretlen, közönyös tömegben az igazán fujtogato a magány.

Karrier lehetőség nyilván több van, de több a vetélytárs is úgymond. Nagyobb a fizetés de drágább ott lakni.

Nem hiszem, hogy a te problémádra gyógyír lenne a Pestre költözés, azonban ha úgy érzed szükséged van egy kis kalandra, akkor vágj bele! Legfeljebb egy-ket év után hazamész. De ez nem tragédia.

2022. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy normális 1 személyes albérlet lassan már 140-50-től indul. Ráadásul egyetlen egy ismerősöd sem lenne, szerintem inkább magányosnak éreznéd magadat.

Nem tudom mi a munkád, te a nagyfaluban sem feltétlenül fizetnek meg annyival jobban, hogy megérje az egész cécót.

2022. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem mennék el Szegedről: Ha itt megtalálnám a páromat. De egyszerűen nem sikerül, pedig voltam már Salsázni, egyéb eseményeken: pl: stand up comedy, protolszakértő előadása. Lányokat is szólítottam már le utcán de semmi siker. Társkeresőkön aktív vagyok, sok randim volt már, de nem kellek, pedig kezdeményezek. Sajnos autóm nincsen, arra gyűjtöm a pénzt és sokszor úgy érzem ezért bukok el a nőknél. Egy másodállásnak nagyon örülnék.
2022. júl. 26. 16:57
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Én Pestről költöztem Szegedre és ott találtam párt először. Igaz, ez érettségi után történt, egyetem miatt mentem és lány vagyok. De szerintem Szegeden sokkal nyitottabbak az emberek.
2022. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös. Szeged elbudapestiesedett az utóbbi pár évben, egyáltalán nem nyitottak az emberek.
2022. júl. 28. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy? 🙂

Csatlakozz a Havervagy csoporthoz facebookon, ezek ismerkedős estek szoktak lenni , egy este alatt 3-4x sorsolnak ki asztalokhoz, ahol 5-6 fő ül, igy csomó embert meg tudsz ismerni, akár baráti vagy szerelmi viszony is alakulhat ezekből 😊 Nekem van párom, én nem voltam még, de jónak tűnik 😊 Sok sikert kívánok Neked, annyira átérzem egyébként a helyzeted, én is voltam hasonló szituációban, hidd el, jóra fog fordulni minden♥️😊

2022. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
80%
#7: Off kérdés lesz, de ez a Havervagy csoport csak Szegeden működik, vagy random az ország egész területén?
2022. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

" Sajnos autóm nincsen, arra gyűjtöm a pénzt és sokszor úgy érzem ezért bukok el a nőknél. Egy másodállásnak nagyon örülnék."

Neked nő kell, egy nőnek pedig férfi.

Minek az autó? A másodállás helyett lehetne kirándulni, szórakozni, jót nyaralni, és még találkozhatnál is valakivel.

2022. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
8. Úgy nézem, szokott lenni több városban is, van facen oldaluk, így írd be: HaverVagy és itt ki szokták írni melyik városban van épp esemény 😊
2022. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!