Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyamatosan hupog, flexel,...

Folyamatosan hupog, flexel, köszörül valamelyik szomszéd! Hol találom a győri önkormányzat rendeletét erre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

Nem találom a honlapon, minden mást előhoz csak ezt nem.


Az éjszakák kivételével hajnaltól estig köszörül vagy flexel valamelyik barom, csak esőben nem. Ez tarthatatlan, nincs nyugtunk. Fel fogom jelenteni, csak előbb meg akarom tudni pontosan a rendelet mit tartalmaz mielőtt feljelentést teszek.


Ui.: valamelyik hátsó szomszéd az, utca felől nem látni semmit. Biztos egy nyitott műhelyben szórakozik ezzel. De ez lényegtelen is. Feljelentem mert ezt nem vagyok hajlandó elviselni. Nem falun élünk ami ilyen hangokkal járna hanem Győrben családi házas övezetben.



2022. júl. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A rezsiemelés miatt úgyis abbahagyja!
2022. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként sok embernek csak abból van rendes pénze, hogy otthon is dolgozik pluszban!
2022. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Te valami újgazdag lakó vagy?Azok hőbörögnek mindenért.
2022. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Itt van az érvényes rendszabály:

[link]

2022. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi 4es ezt én is megtaláltam, de külön önkormányzati rendelet ilyen esetre nincs is?


3: 26 éve élünk itt, szóval ez mellé ment. Az meg hpgy te nem "hőbörögnél" ezért az a privát választásod!

2022. júl. 26. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem, sajnos nincsen ilyen rendelet. Marad az általános lehetőség, a birtokháborítás. Jegyzőnél kell kezdeményezni, van hozzá formanyomtatvány. De ehhez tudnod kell, pontosan kiről van szó, mert fel kell tüntetni, hogy ki ellen indítod a birtokvédelmet. Sok sikert hozzá. Én nagyon megértelek, mert hasonlók nálunk is vannak (most kisebb faluban lakunk), csak még nem ennyire durva. Mi Budapestről társasházból a 0-24-ben zajongó szomszéd albérlők miatt kellet, hogy elköltözzünk. Az ottani kerületi jegyző semmit nem csinált... De hátha Győrben jobb a helyzet.
2022. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!