Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd állandóan...

Felső szomszéd állandóan zörög, most gyerekük is született év elején az ráadásként állandóan sír mit lehet csinálni ezzel mert már beleőrülök?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet pihenni , éjszaka a gyerek sír, reggel a gyerek sír, nap közben nem tudom mit csinálnak de mintha csak úgy véletlenszerűen ütögetnék kalapáccsal a padlót ez meg egész nap változó intervallumban , este talán az egyedüli amikor csend van kivéve mikor a gyerek sír, de konkrétan hajnaltól estig folyamatosan hangot csapnak..


És tojnak rá azt mondták ez van , szívem szerint éjszaka mikor aludnak bömböltetném nekik a zenét, hogy akkor ők is kapjanak viszontba csak éppen ezzel más szomszédokkal is kiszúrnék..


Nem tudok olyanra gondolni amivel csak őket bosszantanám ahogy ők engem így, hogy felettem laknak.. pedig megérdemelnék mert egyáltalán nem törekednek a békés együttélésre, sőt ahogy észreveszem még direkt rá is tesznek


2022. júl. 29. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Panel az ilyen, hidd el az alsó szomszédod meg rád morog ha este fingasz a fürdőkádban neki beleremeg a mennyezet
2022. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11


Biztos, hogy nem, az alsó szomszéd tőlem egy neszt nem hall, erre figyelek, olyan szomszédért imádkozhatna mindenki amilyen én vagyok..

2022. júl. 29. 20:55
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Szóval direkt széthúzod a farpofáid ha fingani kell, hogy ne legyen hangja?
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy a sírós gyerekkel nem tudsz mit kezdeni.


Az oké, hogy nem ugrálnak minden nyikkanására, egyébként ;), a mi szomszédunkban is van üvöltő gyerek, kb meg sem hallom már.

2022. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a gyerekért is meg a kalapálásért is lehetne perelni, birtokvédelmet kérni. Csak azért mert valaki pénzért kiszar magából egy gyereket, nincs joga másokat zavarni. A panel olyan hogy muszály normálisan viselkedni, ha nem tud, akkor költözzön el.

Amugy meg egy tompa nehéz tárgyal, hogy ne sértse meg a plafont, visszalehet kopogni olyankor, amikor feltehetőleg aludni probálnak. Így talán megérti miről van szó.

2022. aug. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15, anyádat is elítéled amiért kiszart magából és ezzel mások nyugalmát zavarta?
2022. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

15-ös, meg kell próbálni😄. Nem véletlen írtam, hogy ilyen esetben nemigen van jogi segítség. De próba cseresznye. Ha buliznak, balhéznak az más téma, de azért ha sír a gyerek, meg leejtenek ezt azt, vagy kopog a papucsa? Amúgy bizonyítani is kell ám. Nekem volt ilyen ügyem, felvettem videóra a munkagépet, ami igen közel dolgozott a házamhoz, bontotta a betont és megrepedt a falam. Ugye ez egyértelmű volt. De hogy bizonyítod be, hogy fokyamatosan csinálják és nem épp csak beteg a gyerek?

Kultúráltan beszélnék velük, feltéve ha nem cigányok, mert akkor felesleges, akkor már tényleg csak a költözés marad.

2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

Brühühü, brühühü, milyen keveset alszanak az anyák, brühühü brühühü... Mit csináljak én, aki ugyanúgy 2 órát tudok pihenni, mert hallgatom a kölköt óbégatni, aztán be kell mennem letolni 12-14 órát, és koncentráljak, legyek ott fejben, hozzak felelősségteljes döntéseket?


Esetleg aki gyereket tervez vállalni, az elköltözhetne olyan helyre, ahol nem papírvékonyak a falak. Igen, a gyereket vállalók költözzenek. Épp ezért, mert "ezzel nem lehet mit kezdeni", miért várják el emberek, hogy a döntésük miatt a komplett szomszédság sz.pjon? Ez miért oké, és ha én mondjuk attól érzem teljesnek az életem, hogy hajnal kettőkor, amikor felkelek, akkor zenére készülődöm, az miért nem az? Zaj-zaj. Költözzenek el azok, akik zavarnak másokat, vagy ha nem engedhetik meg maguknak, akkor tudomásul kell venni, hogy nem engedhetnek meg maguknak egy gyereket. Ennyi, kész, nem kell a 20-30 fős szomszédság nyakába szülni egy gyereket a megkérdezésük nélkül. Tessék szépen igénybe venni a támogatásokat, amikre tetemes összegeket vonnak el az adónkból, és elhúzni kertesbe. Majd ha elég nagy a gyerek ahhoz, hogy már tudjon közösségben élni, akkor vissza lehet térni a társasházba.

2022. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

18. Végre valaki megmondja. Én hiába mondom ezt a felettünk lakónak, én vagyok a szemét, hogy nem viselek el egy gyereket.

Kérdező: lefutottam minden kört, sajnos esélytelen. Nincs jogod a saját lakásodban a nyugalomhoz. Nekik viszont van joguk pokollá tenni az életed. Szép kis társadalom, szép kis törvényekkel, meg kamu házirenddel...

2022. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
nekünk is szóltak a gyerek miatt. utána mi még biztattuk is a gyerekeket, hogy nyugodtan üvöltsenek:) úgy se tudnak mit csinálni a gyökér szomszédok:). direkt idegesítettük őket, gyerek üvöltés, kopogás, zörgés, jó hangos mese, stb. ketten el is költöztek:) hehe
2022. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!