Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Találkoztatok elviselhetetlen...

Találkoztatok elviselhetetlen szomszédal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Én bírtam vele.
2022. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nem is csak egyszer. Szerencsére hamar elköltöztek. Valami véletlen folytán mindegyik albérlő volt, és viszonylag gyorsan továbbálltak.
2022. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen. 2 éve az új felépitett tárolójukról hozzánk ömlik át a viz. Penészes a pince mert áztatja a házat. Szóltunk normálisan, hogy nem lehetne arra a tárolóra csatornát rakni. Onnantól elszabault a pokol. Elmondtak minket mindennek. Elkezdtek hazugságokat terjeszteni rólunk a többi szomszédnak. Várnak minket a kapuban és mindenért belénk kötnek akármit csinálunk..Hiába mondtuk hogy hagyjanak minket nem állnak le. Azt mondták akkor költözzünk el ha nem tetszik. Rémálom... :( Komolyan mint valami rossz filmben.
2022. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shaddark ***** válasza:
59%

A nővéremnek volt egy bolond szomszédja régebben.

De ez olyan igazi volt, volt sárga kis kártyácskája is.

Az néha átment kisbaltával, közölni hogy az a ház valójában az övé...

Mondjuk hazaküldtük, de elég ijesztő volt, voltam akkoriban 12-13 körül.

A másik szomszéddal volt igazában rosszban, vele ilyen fél-tégla dobáló "versenyeket" tartottak kerítésen át. Néha jött látogatni a lánya, olyankor pár napig normális volt.

Szegény nem élvezte, ráadásul ő soha nem is tudott kiállni magáért, ilyen konfliktus kerülő típus. Végül, bár sok más ok miatt is, de eladták a házat és elköltöztek.

Mondjuk ennyi évesen már simán lekezelném talán, de akkoriban kisit paráztam tőle, mindig haverokkal jártam oda, hármunkba-négyünkbe nem nagyon állt bele - bármennyire bolond is volt inkább bement ha sokan voltunk.

2022. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Óriási roma család a szemközti társasház egyik lakásába.. Őrület ami itt volt.


A pasik Mercedessel jártak, de padlogazzal indultak és hatalmas fékcsikorgassal érkeztek. Rohadtul idegesítő volt még csukott ablakoknal is.


Halistennek fel év múlva elmentek, kiderult hogy csak bérlők voltak, amíg a villájuk elkészült.

2022. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen szomszédaink, de elég hamar kilakoltatták őket.
2022. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap
2022. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Olyan társasházban még nem laktam, ahol ne lett volna legalább egy ilyen. Tök mindegy, hogy csepeli 10 emeletes panel vagy sashegyi 6 lakásás ház, ez a fajta szinte mindenütt ott van...
2022. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szomszéd lépcsőházban lakott pár hónapig. Ha olyanja volt, hajnali órákban egyik pillanatról a másikra teljes hangerőn hallgatott mulatóst, DJ zenéket, de úgy, hogy csukott ablak mellett is rendesen lehetett hallani. Ha szóltak neki, leköpte az embereket, artikulátlanul üvöltözni kezdett velük. Egy ponton már direkt egész nap ment a zenéje, akkor is, amikor nem volt itthon. Rendőröknek szóltak többször miatta, de kiderült, hogy a rendőrőrs a második otthona gyakorlatilag. Bútorokat hagyott szerte szét az utca különböző pontjain, és még sorolhatnám.

Aztán végre kilakoltatták pár hónapos herce-hurca után, és kollektíven lélegzett fel a társasház.

2022. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem. Vannak furcsa szomszédok, de lehet őket kezelni.
2022. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!