Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Svájcban vagy Németországban...

Svájcban vagy Németországban akik éltek, ott vannak ilyen pókok a házakban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Y7T3wHZuld0


légyszives az válaszoljon aki él/élt ezekben az országokban


2022. aug. 14. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hogy meg nem nézem a videót, az is biztos :D, pedig Svájcban élek.
2022. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Ilyen kis pókok mindenhol vannak.


Európa ebből a szempontból egy nagyon kellemes hely, itt pici ártalmatlan pókok vannak. Nem úgy Ausztrália, ahol kéttenyérnyi pókok mászkálnak be a házakba... 😃

Pl Peppa malacnak is volt egy része, ami arra tanítja a gyerekeket, hogy nem kell félni a pókoktól, ők a barátaink, megeszik a kártevő rovarokat. Na, Ausztráliában ez a rész be lett tiltva... ott veszélyes pókok vannak. Itt Európában viszont nem... teljesen ártalmatlanok az ember számára.

2022. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi Kérdező, ilyenek Magyarországon is vannak :D.

A #2-esnek igaza van.

2022. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal nagyobbak is vannak.
2022. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pókok? Kit zavarnak azok?Én Japánban élek, itt is vannak tenyérnyi pókok. Semmi gond nincs velük. Bemutatom viszont a japán százlábút!!

[link]

Itt ezek is bejönnek a házba, és ezek csípnek is, akkorát mint egy lódarázs. Én is találkoztam már velük nem egyszer, szerencsére még nem csíptek meg.

2022. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!