Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A társasházban kiszúrják a...

A társasházban kiszúrják a biciklim kerekeit?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordul, hogy tök lapos reggelre a kerekem, olyan is volt, hogy a kormány lazult ki.

Az egyik flúgos szomszédomra gyanakszom, de nem tudom tetten érni, nincs ilyen hülyeségekre időm.

Ti mit tennétek?


2022. aug. 18. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Benn tartom a kerékpárt a lakásban...

Nálunk amúgy is benne van a házirendben, hogy közös területen tilos bármit is tárolni. De amúgy féltem is a kerékpárt.

Itt biciklitároló nincs, de ha lenne, akkor se tenném oda, mert ott is félteném :) Ha van saját erkélyed, az még megoldás.

2022. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Nálunk a lopás a divat, visznek mindent, amit meglátnak.
2022. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tárolónak kéne lennie minden lakásnak,oda nem tudod eltenni?Én is ott tartom az enyémet bár nálunk nincs is hely lépcsőházban tárolni.
2022. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy belső tároló, a lakásban útban lenne.
2022. aug. 19. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:

van aki a falra szerelve tárolja

nekem a macska tálkáját rúgta arrébb az egyik szomszéd, mert nem bírta elviselni. A tárolóban szabályos helye van.

Nem lehet, hogy a tüske benne maradt a külsőben és az szúrja ki újra?

2022. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakásban van nálunk is. Hacsak nem szerelsz fel kamerát, nehéz tetten érni.
2022. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Útban van mindenkinek a lakásban. De nincs más megoldás. Vagy javítgatod a gumit. Esetleg raksz egy feliratot a bringára, hogy "ha gondod van velem inkabb beszéljük meg egy sör melett itt és itt lakom. De ne szúrd ki a kerekem légyszi." Hátha.
2022. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!