Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A bejárós dolgozóknak hány km...

A bejárós dolgozóknak hány km a lélektani határ a lakóhelyük és a munkahelyük között?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy az agglomerációt Budapest belvárosától kb. 30-35 km-es sugarú körben számítják, ezek alapján lehet azt mondani, hogy ennél többet az emberek nem ingáznak ingáznak? Például Gödöllő még Budapest agglomerációjának számít, viszont Aszód már annyira nem.

2022. aug. 19. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most nincs tíz perc a bejárás de ha váltanék akkor kb 30 percet vállalnék be,max 45-öt ha nagyon jó ajánlatot kapok.

1 évig jártam céges busszal 55km-ről de közelebb költöztem mert alig volt időm otthon.Ki lehet bírni mert 1 óra alatt megvolt az út(kihalt országút) és ingyenes de már untam.

2022. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Ismerősömnek 2 óra oda és 2 óra vissza, minden nap. (De már baromira unja).
2022. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én időben határozom meg, nem km-ben. Lehet 200 km is ha 1 óra alatt ott vagyok. Legutóbbi munkahelyemre 1óra alatt odaértem ajtótól ajtóig. Ennél többet nem nagyon vagyok hajlandó menni. Ezt is úgy, a nagy részét vonaton, átszállás nélkül.
2022. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Autópályákon oda-vissza 70km volt.

Most rosszabb mert csúcsidőben járok tömegközlekedéssel ami kb.1.5 óra, oda-vissza 3.

Nem is tudom miért csinálom. Nyártól váltani fogok.

2023. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!