Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ukrajnából tényleg csak a...

Ukrajnából tényleg csak a jobb anyagi helyzetben lévők tudnak autóval kimenekülni?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni ukrán hírportál videóit, és sok kommentben azt írják, hogy csak a gazdagok, akiknek van autójuk, azok ki tudnak menekülni, az átlagos emberek viszont nem, ők otthon maradnak a félelemben. Akkor ezek szerint Ukrajnában átlagon felülinek számít, ha van autója az embernek?

2022. márc. 5. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Komolyan ilyen hülye vagy vagy súgnak? A vonatokon szerinted kik ültek?
2022. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Bald and Bankrupt videóját ajánlom. Ő a bombázás előtti napon ment Ukrajnába aztán a menekültekkel jött Magyarországra.
2022. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ma pl már van olyan város, ahonnan nem tudsz kijönni autóval, szóval reaális lehet, de pár nappal ezelőtt még szerintem bizonyos városokból ki lehetett autózni.
2022. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Eddig te burokban éltél? Jól van, Magyarország sem egy UAE finoman szólva, de Ukrajna egy hatalmas putri!

Hogy szemléltessem, itt van néhány ország, amelyik GDP-ben és egy főre jutó GDP-ben is megelőzi Ukrajnát:

Jordánia

Koszovó

!!!IRAK!!!

Egyenlítő-Guinea

Namíbia

Gabon

2022. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

4

Azért vannak ott is gazdagok. Voltam kint a határon önkéntesként, első napokban nem győzted kapkodni a fejed a sok luxusterepjáró láttán. Aztán persze odaértek az átlag csórók, sőt sok csóró neki sem indult, mert nem merték otthagyni a házat.

2022. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nincsenek, csak azt, hogy az átlag ott csóró (mondjuk itt is, de ott nagyon durván).

Átlag nyugdíj Ukrajnában tudod mennyi HUF átszámítva ???

12500!

Igen, 12 ezer 500 forint!

2022. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!