Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szóljak a három gyerekes...

Szóljak a három gyerekes családnak, hogy túl hangosak a gyerekeik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mit tennétek helyembe. Idén ideköltözött egy új család 3 gyerekkel, és borzasztóan hangosak, komolyan 0-24 óvoda van, kivéve ha alszanak. Reggel 8-tól a kölyköknél az megy, hogy sikongatnak vagy üvöltöznek, ha szülő lennék már rég rájuk szóltam volna hogy ezt fejezzék be. Különben ha nincsenek itt akkor meg a felújítás megy, szóval folyton zaj jön tőlük. Megértem, hogy nem egyszerű nekik, de nekem már feláll a hátamon a szőr ha a sikongás megy, és ráadásul ez itt kertes rész. Nem is vagyok közvetlen szomszéd, nem tudom a többiek hogy bírják, de valami nem kóser náluk. Több gyerekes család van erre, de ők teljesen rendben vannak. Gondolom ha be indul szeptembertől a suli és óvi talán csendesebbek lesznek. Jó lenne ha éreznék, hogy azért mások is laknak erre és szeretnék a nyugalmat.

2022. aug. 21. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Beszélj velük.

Normális hangon.

2022. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék. Elsőre kedvesen, kulturáltan, mert talán nem is tudják, hogy mennyire kihallatszik az életük.
2022. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nekik illedelmesen, hogy zavaró.
2022. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Szólhatsz, mondjuk rohadtul felesleges. Te leszel a rossz, direkt csinálják majd jobban a fesztivált. "Dehát ők gyerekek!!!!!/ilyenek a gyerekek/ boomer vagy mit képzelsz"

Nálunk is ilyen csokos férgek a szomszédék. Úgy üvölt a gyerek mint egy vadállat. Az ovónője (utcabeli) is utálja mint a sz4rt. A mai szülők nem nevelik a gyerekeiket.

2022. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék szeptemberig a helyében és szólnék, ha addigra sem lesz változás.


Nekünk pár éve a szemközti házba jól zúzott egy új család, és két hétig szinte minden nap buli, nevetgeles este 11 ig



Aztán két hét múlva minden megszunt teljesen. Tök csend lett. (nem, nem költöztek el).

2022. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Jajj mindent atirt a telefonom, de helyettesítsetek be a normális szavakat, bocsi.
2022. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

"Tök csend lett."

Nyilván valaki szólt nekik.

2022. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Mondhatod nekik, de valószínűleg őket is idegesíti, ahogyan az is, hogy hetek óta otthon vannak a gyerekek.
2022. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

"Gondolom ha be indul szeptembertől a suli és óvi talán csendesebbek lesznek."


Hát akkor legalább azt várd ki, mielőtt szólnál.

A felújítás egyébként akkor szokott lenni, amikor az emberek beköltöznek az új lakásukba. Szóval ennek a zaját eleve viseld el, lehet, hogy utána 10 évig semmihez se nyúlnak.


Mondjuk a kérdésből nekem az se világos, hogy ez most családi házas övezet vagy társasházban laktok együtt. Családi háznál, ha nem is közvetlen szomszédod, akkor azért túlzás, hogy a gyerekek hangján fennakadsz.


Komolyan, az ilyen embereknek kívánnék mindkét oldalról kutyás szomszédot, jó ugatós kutyákkal. :-)

2022. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Biztosan nem szólnék, főleg, hogy nyár van, kint vannak ugrálnak, medencéznek, szeptembertől meg fog szűnni, 1 hét kibírható.

Társasházban lakom olyan helyen, ahol közös kert van 40 lakás. Teljesen normális, hogy ahol gyerek van zaj van. Ha valaki ezt kertes környezetben nem közvetlen szomszédnál szóvá teszi, ott inkább te vagy túl érzékeny.

2022. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!