Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szóljak a három gyerekes...

Szóljak a három gyerekes családnak, hogy túl hangosak a gyerekeik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mit tennétek helyembe. Idén ideköltözött egy új család 3 gyerekkel, és borzasztóan hangosak, komolyan 0-24 óvoda van, kivéve ha alszanak. Reggel 8-tól a kölyköknél az megy, hogy sikongatnak vagy üvöltöznek, ha szülő lennék már rég rájuk szóltam volna hogy ezt fejezzék be. Különben ha nincsenek itt akkor meg a felújítás megy, szóval folyton zaj jön tőlük. Megértem, hogy nem egyszerű nekik, de nekem már feláll a hátamon a szőr ha a sikongás megy, és ráadásul ez itt kertes rész. Nem is vagyok közvetlen szomszéd, nem tudom a többiek hogy bírják, de valami nem kóser náluk. Több gyerekes család van erre, de ők teljesen rendben vannak. Gondolom ha be indul szeptembertől a suli és óvi talán csendesebbek lesznek. Jó lenne ha éreznék, hogy azért mások is laknak erre és szeretnék a nyugalmat.

2022. aug. 21. 18:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#18


Teljesen más amiről te beszélsz.. ha társasházban laksz akkor csak 1 hónapra költöztetnék be feléd egy olyan családot aki tojik a kölkökre azok meg folyamat rohangálnak, eldobnak dolgokat, labdáznak. Szerintem elég hamar kiakadnál.

2022. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
@18, hatalmas különbségek vannak gyerekzaj és gyerekzaj között. Én is laktam már játszótér mellett, általában semmi bajom nem volt vele. De van egy-két gyerek, aki kényszeresen sikoltozik, nem kiabál, nem üvölt, mert ezek még elviselhetőek, hanem direktbe sikoltozik. Ez belőlem olyan zsigeri reakciót vált ki, hogy legszívesebben addig ütném a gyereket, amíg el nem hallgat, természetesen nem teszem, mert civilizált vagyok, és félek is magamtól olyankor, de akkor is kegyetlenül idegesítő.
2022. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

#18


a léghang, és testhang közötti különbségről gondolom még nem hallottál.

de az okoskodás azért megy, látom.

2022. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!