Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szóljak a három gyerekes...

Szóljak a három gyerekes családnak, hogy túl hangosak a gyerekeik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mit tennétek helyembe. Idén ideköltözött egy új család 3 gyerekkel, és borzasztóan hangosak, komolyan 0-24 óvoda van, kivéve ha alszanak. Reggel 8-tól a kölyköknél az megy, hogy sikongatnak vagy üvöltöznek, ha szülő lennék már rég rájuk szóltam volna hogy ezt fejezzék be. Különben ha nincsenek itt akkor meg a felújítás megy, szóval folyton zaj jön tőlük. Megértem, hogy nem egyszerű nekik, de nekem már feláll a hátamon a szőr ha a sikongás megy, és ráadásul ez itt kertes rész. Nem is vagyok közvetlen szomszéd, nem tudom a többiek hogy bírják, de valami nem kóser náluk. Több gyerekes család van erre, de ők teljesen rendben vannak. Gondolom ha be indul szeptembertől a suli és óvi talán csendesebbek lesznek. Jó lenne ha éreznék, hogy azért mások is laknak erre és szeretnék a nyugalmat.

2022. aug. 21. 18:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
50%

minden ilyesmi kérdésnél nagyon jól elhatárolódik a két halmaz.


a) verd le a veséjét, büdös tróger, mit képzel? fogyatékos a gyerek, azért üvölt? akkor vigye intézetbe, stb.


b) nyilván zajosak, ha gyermekek :))) amúgy este 11ig lehet labdázni bárhol, ügyvéd ismerősöm mondta. :))) ha nem viseled el a zajt, akkor költözz a Holdra, vagy azt kívánom neked, hogy költözz egy konditerem alá, és majd megtudod, milyen az igazi zaj :)))))))))) hihetetlen emberek vannak :))))))



részemről az a) opciót javaslom, és azzal is értek egyet.

kurvára unalmas már, hogy a neveletlen, zajmániás prolik osztják az észt mindig azoknak, akik csöndesen, kulturáltan próbálnak létezni a saját életterükben.


megnyugtatlak, hogy várhatsz ám szeptemberberig, ugyanezt fogják előadni, csak majd délután 2től.

a bunkó bunkó marad, évszaktól függetlenül.


egyébként meg kb. teljesen felesleges szólni bárkinek is ilyen dolgok miatt, úgyhogy marad a birtokvédelmi eljárás, vagy a rendőrség.

csak abból ért a büdös proli.

2022. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Én megértem a kérdezőt, a legszörnyűbb zaj a gyereksikoltozás. Az saját gyerekemtől is nehezen viseltem, pedig szerencsétlen anno örömében sikongatott csak, kb. 4 éves koráig, elég ritkán. Szerencsére leszokott róla.
2022. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Természetes a diplomatikus kör lefutását ajánlom elsőként, - elméletileg felfogják értelmes emberek, hogy "mennyi az annyi"!...

Sajnos azonban nem ez a jellemző manapság, - a fénymásolók szentül meg vannak arról győződve, hogy nekik épült a bolygó és a többi ember az ő személyes jólétükre, boldogulására él csak.

Ha másképp nem megy, nemes egyszerűséggel szét kell bombáznod a pihenésüket.

Egy hét alvás megvonás csodákra képes!

Első körben azonban meg kell előlegezni számunkra a békés megoldást!

2022. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kertes házas környék, sok kutyával, de nem fogok szólni úgy döntöttem, akkora építkezésben vannak, hogy sajnálom őket, magamat is hogy hallgatom, de ez ilyen. Ha közvetlen szomszéd lennék biztos szólnék, de így inkább becsukom az ablakom és eltűröm. Ez van, érdekesek a vélemények ahogy megoszlanak. Nekem amúgy az a fura, hogy régen ideköltöztek újak mindig bemutatkoztak, most már ez sincs. Nehogy könnyebb legyen beszélgetni.
2022. aug. 21. 19:45
 15/23 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak, engem nem a gyerek zaj zavar hanem ez az állandó sikongatás egyszerűen nem normális. Sok gyerek van a környéken, főleg fiúk de ez a 3 gyerek nem normális, ezek bent is üvöltöznek ha kint esik, mindegy nekik hol vannak. Elgondolkozom milyen felnőttek lesznek, ha minden megvan engedve nekik. A szülők sem bírnak velük, ott hagyják őket h játszanak együtt. Vagy azt hallom hogy: anya, anyaaa, anyaaa, üvöltve egymás után többször. Ennyi gyerek kontrollálhatlan együtt, nem kapnak elég figyelmet és ez az eredménye.
2022. aug. 21. 19:55
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Túlzottan is széles a réteg, amelyiknek csak a gyerekvállalásból származó diszkriminatív előnyök kellenek és a többi vonzat nem érdekli. Ellubickolnak a semmiben - a felelősségtudat legkisebb szikrájának jelenléte nélkül, - mint hal a vízben, - meg sem fordul a fejükben, hogy a gyermekvállalás lényege egy felelősségtudatos és hosszadalmas folyamat, amelyben jelen kellene lennie a szeretetnek, a gondoskodásnak és a végcéljának pedig a gyerek önállóan is életképes, érző, felelősségtudatos emberré formálása, nevelése, életre felkészítése lenne. Lóvé, lakás, kocsi, támogatások, segélyek (A-Z-ig) jöhet, a fennmaradó rész meg "nyújtott középső ujj" kategória részükről. - Azt gondolják, hogy ezzel meg is tettek minden tőlük telhetőt, pedig egy eltorzult jellemmel felnevelkedett gyerek nem hogy hasznos a társadalomnak, mint inkább újabb teher, - de ezt hiába is magyarázod olyan embereknek, akik még a saját képességeiket sem képesek objektívan átlátni, ismerni.
2022. aug. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

Együtt érzek. A mi szembeszomszédunk is egy CSOK-os család. Sz.rnak a gyerekekre, nem viszik őket sehova, életükben nem voltak még játszótéren, strandon, annyi életterük van, hogy egy 20 méteres járdán szaladgálnak fel-alá. Egész nap. Az anyjuk még biztatja is őket, hogy sikítsanak, trappoljanak. Olyan cipőt vettek nekik, ami minden lépéskor sípol egyet... Képzelheted, mi van egész nap. Az ablakot csukni kell vagy max. hangerőn fejhallgatóval zenét hallgatni, mert nem lehet megmaradni. Hétvégente éjszakába nyúlóan, hétköznap pedig kb. este 10-ig megy a röhögcsélés, ordítás, mert az apjuk itt iszik a haverjaival, becsiccsentenek, aztán nem tudják magukat kontrollálni. A tuc-tuc zenéről nem is beszélek. Szerencsére abból visszavettek, mert szóltunk nekik, így eddig egész nyáron csak egyszer hallgattak hangosan zenét, de akkor éjfélig.


A gyerekeket úgy fárasztják le altatás céljából, hogy ijesztgetik őket, amitől vérfagyasztó ordításokat lehet hallani az egész utcában (két sorház egymással szemben, ezért visszhangzik ennyire) ahelyett, hogy mesét olvasnának nekik.


A másik, ami lelkileg kikészít, hogy minden apróságért megütik a gyerekeket, akik emiatt - nem túlzok - 20 percenként sírnak.


Miattuk már alig várom az őszt, a telet, a hideg időt. A kertbe nem lehet kiülni, mert az ember idegrohamot kap a folyamatos nyüszítéstől. A legrosszabb, amikor már félig alszol, és egyszer csak elkezdenek ordítozni (ha merészelnél azelőtt megpróbálni aludni, mielőtt ők úgy gondolják, hogy abbahagyják). Nincs bennük egy alapvető empátia, hogy estefelé már el kell csendesedni. Miattuk szoktam rá a viaszos füldugóra, szívből ajánlom mindenkinek, nekem nagyon sokat segített.

2022. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki kényszeres nyugger? Nincs gyerekem, játszótér és óvoda mellett lakom, folyamatosan gyerekzaj de eszembe nem jutott volna hogy zavaró. Ha lenne gyerekem és szólna hogy a gyerekek ne játszanak az udvaron, nem tudnám értelmezni a kérését.


30F

2022. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj bele akkor milyen durva ez mikor panelban csinálják ezt feletted és magasról tojik rá a szülő ha felmész, sőt még meg is fenyeget..
2022. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
panelban lakom, ott minden lepkefing zaj átmegy.
2022. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!