Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik megyében éltek? Vannak...

Melyik megyében éltek? Vannak különösen jó és rossz települések a megyétekben?

Figyelt kérdés

Melyik település a legjobb és a legrosszabb a különböző megyékben?

Dolgozatot írok, ezért a kérdés.



2022. aug. 28. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zala megye. Legrosszabbat sajnos nem tudok adni de nekem a legkedveltebb az Keszthely.
2022. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nógrád megye. :(

Itt mindegyik rossz település, bizonyos lények rosszá teszik.

Nálunk betetézi még egy különösen kretén polgármester is.

2022. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs megye.


Szerintem mindegyik településen, megyében, városban vannak jobb és rosszabb, lelakott, putris utcák a környéken.

Vagy olyan települések, falvak ahol csak bolt és kocsma van. Se orvos, kórház, vagy esetleg szórakozó hely, játékterem, vagy uszoda stb...


Ahol én jártam nekem pl. Paszabon a kisebbség, vagy Nyíregyházán a Guszevi c. telep, Olcsva, Olcsvaapáti, Porcsalma...

2022. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem megye, főváros.


Kőbányán élek, hát ez egy igaz leszakadt proli rész, nem is csak a kisebbségek miatt, hanem úgy alapvetően az emberek miatt akik itt élnek.


Olyan mintha egy utolsó suttyó vidéki falu lenne ahol félmeztelenül alsógatyában járnak az utcán az emberek, csak panelok között teszik ezt.


Biztos van még rosszabb is, de korábban Budai oldalon XI. kerületben éltem, ég és föld a kettő.

2022. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megye, különösen rossz: Balatonfüred
2022. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Somogyban élek. Sok élhető kisváros van itt, a falvak közül a kisebbek javarészt cigánytelepek.
2022. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Heves vármegye, a jobbágyommal együtt.
2022. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajdú-Bihar megye:

Jó települések, pl. Debrecen, Hajdúszoboszló, talán Hajdúböszörmény is egész vállalható

A kisebbség meg jellemzően a falvakban van, főleg a megye északi és keleti részén.

2022. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapest
2022. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nógrád. Én imádom ezt a helyet, hegyeket, erdőket, romák közt sok a barom de már magyar közt is de elvagyok velük.
2022. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!