Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl vagyok már egy kapcsolaton...

Túl vagyok már egy kapcsolaton, ha a volt partner jó és rossz tulajdonságaira is egyaránt emlékszem? Már objektíven látom őt?

Figyelt kérdés

Rossz tulajdonságai: számító, manipulatív, becstelen, hazug, provokatív, mindezekért együtt jellemtelen, önző, makacs, döntésképtelen, emberekkel kapcssolatban érdektelen, lelkesedni képtelen, túl könnyen vesz mindent, hűvös, érzelemmentes, flematikus személyiségtípus


Jó tulajdonságai: kedves, türelmes, békés, szimpatikus kisugárzású, nyugodt, vidám, optimista, barátságos, behízelgő modorú



2021. nov. 2. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A jó és a rossz tulajdonságok nagyon ütik egymást. Nem túloztad el a negatívat vagy csak értetted félre? Akik mérgező családban nőttek fel pl, az önértékelésük a béka feneke alatt van, sok bántás, csalódás érte, azok szokták magukat hűvösnek, ridegnek, közönyösnek mutatni magukat mások előtt, mert félnek megnyílni, félnek a csalódástól.
2021. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ össze. Én kapcsolat közben, szerelmesen is többé-kevésbé reálisan szoktam látni a partnereimet, de legalábbis tisztában szoktam lenni a jó és rossz tulajdonságaikkal is.
2021. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem fogod objektíven látni.

Nem is kell, csak ezzel legyél tisztában.

2021. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!