Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ajkan belul hova erdemes...

Ajkan belul hova erdemes koltozni?

Figyelt kérdés
Bode, Alsocsinger, Padragkut varosreszekrol tudtok valamit? Barmely mas kornyek a kozelben ahol meg elerheto aron vannak ingatlanok?

#Ajka #Varosresz
2022. szept. 5. 04:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En ajkai vagyok. Padrag nagyon messze van a belvarostol, ha nincs kocsid, mindenkepp busszal kell bejarnod, mert gyalog eselytelen, ugyanez igaz Csingerre es Gyepesre is. Boden es Csingerben eleg sok more lakik, en ezt a kettot abszolut nem ajanlom. A belvarosi reszt nyugodtan tudom ajanlani, mert minden karnyujtasnyira van, es keso delutanra/estere megis lecsendesedik az egesz, az estek is teljesen nyugodtak, ha emiatt koltoznetek valamelyik kulvarosba, akkor szerintem felesleges. Ha viszont mindenkepp ilyenben gondolkodtok, akkor a Banyasztelepet, vagy Tosokberendet ajanlanam, sokkal nyugodtabb, tisztabb, es baratsagosabb mint az altalad felsorolt varosreszek, legalabbis szerintem.
2022. szept. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a szoismetlesek miatt, faradt vagyok 😅😅😅
2022. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon szepen koszonom a valaszod.

Nem, egyaltalan nem azert koltoznenk kiesobb reszre, mert zavarna a belvaros mozgalmassaga, hanem azert, mert van egy keretunk, amit nem tudunk/akarunk atlepni. Sajnos belvarosban eselytelen kertes hazat kapni ennyiert. Ezert akar kicsit messzebbi falvak is szoba johetnek, csak ferjunk bele 25 millioba. Urkut nagyon szimpatikus, talan ott meg van ennyiert lakhato haz

2022. szept. 5. 06:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úrkút jó hely igen csak az a baj ,hogy nagyon kiesik mindentől. 25-30 perc busszal Ajkáról. Viszont cserébe szép helyen van.

Én is ajkai vagyok.

:)

2022. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Urkut valoban szep, illetve szerintem Kislod/Varoslod vonzaskorzeteben is befertek a 25 misibe. Esetleg Nyirad, vagy Kolontar, Somlovasarhely, Tuskevar, bar ezek mar messzebb vannak.
2022. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Azok a falvak már azért jóval messzebb vannak szerintem.

Főleg ha valaki Ajkán dolgozik.

2022. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Padragnak is vannak normálisabb részei, meg Bódénak is. Csinger semmiképp szerintem…
2022. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajkai vagyok én is és a bányásztelepen élek. itt tényleg csendes minden, de néha kihagy a közvilágítás és a net szolgáltatás is ingazodik.
2022. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!