Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Erdemes Romaniabol Debrecenbe...

Gery92 kérdése:

Erdemes Romaniabol Debrecenbe koltozni?

Figyelt kérdés

ilyenek ott az emberek, menyibe kerul ott az elet, es a fizetesbol menyit lehet felre tennni? Mennyi ott a netto minimalber?

En elelmiszeripari technikus kozepiskolat vegeztem es pek-cukrasz szakmam is van. Eltudnek helyezkedni valamelyik vegzetseggel ott es menyit keresnek. Menyibe kerulnek ott egy 2 szobas haz,konyhaval, nappalival,furdoszobaval es egy kis kertel.



2014. ápr. 8. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én már minimum Nyugat-Magyarországra költöznék, ahonnan lehet adott esetben ingázni Ausztriába, mert itt minden van, csak jóvilág nincs.
2014. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Debrecenben draga az alberlet. Mire mindent kifizetsz nemhogy felretenni nem tudsz hanem orulhetsz ha nem leszel minuszba. En a helyedben nem koltoznek ide mert nem erdemes.
2014. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tubifex ***** válasza:
100%
szerintem ugorj egyet és inkább ausztria, vagy bármi más csak magyarországot kerüld. ez már nem a lehetőségek hazája. illetve...bocsánat,de igen. éhen halsz, vagy elmész innen
2014. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem Debrecennel van a baj, hanem az országgal!

Ha csak teheted, kerüld el minél messzebb az egész országot - sajnos.

2014. ápr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Debrecenbe menyibe kerul a rezsi es az alberlet?

Nyugatra nem nagyon szeretnek menni, es debrecenbe is talalnek munkat a vegzetsegemmel csak azt n tudom h menyit fizetnenek erte?

2014. ápr. 9. 14:06
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
2 eve laktam ott 4-en eltunk egy fonek 20000meg a rezsi. Gondolom azota emelkedtek az arak. Meg a benzin berlet arat kaja arakat is kalkulald bele. Munka szempontjabol nem erdemes idejonni.
2014. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egy egyetemvárosban drága az albérlet. Debrecenben egy másfél szobásért - jó közlekedéssel, villamos mellett, erdőhöz közel elkérnek 60+rezsi+két havi kauciót.
2014. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Varom meg a hozzaszolasokat.
2014. ápr. 10. 14:18
 9/24 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik Debrecen es egyszer voltam ott es szerelmes lettem abba a varosva :-)
2014. ápr. 10. 14:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
kereset kb 90ezer forint és 40ezerért már találsz kisebb panellakást. Amúgy szerintem Temesváron több a munkalehetőség. Maradj Romániában vagy menj Nyugat-Európába. Magyarországon nem viszed sokra sajnos. :(
2014. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!