Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hova erdemes koltozni 2022-ben...

Hova erdemes koltozni 2022-ben(Budapest)?

Figyelt kérdés

7 ev utan kulfoldrol szeretnek hazakoltozni Budapestre vagy vonzaskorzetebe. Eloszor alberletbe aztan amikor mar biztos vagyok abban,hogy a kerulet vagy a varos megfelelo,akkor vennek hazat/lakast.


Melyik keruletbe erdemes menni, ha csendre es tisztasagra vagyik az ember?Autoval minden elerheto,szoval a tavolsag nem szamit. Esetleg vonzas korzet,mint peldaul Budakeszi,Pilisvorosvar,Dunakeszi vagy mas stb?

Kerlek objektiv valaszokat irjatok penztol fuggetlenul.

Elore is koszi mindenki!


2022. márc. 21. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
11.ker aliz u.lakópark itt nincsenek cigók, négerek, arabok mint a fertő belvárosba.jó hely újbuda
2022. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Társasházba (villaépület, lakótelep, 100 éves palotaépület, újépítésű, stb.) vagy kertvárosba szeretnél menni?
2022. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Eloszor 2-3 szoba alberletbe mennek, lehetoleg ujepitesu lakoparkba,ahol csend van. Aztan amikor mar kiismertem Budapestet es ertelmet latom,akkor csaladihazat vennek vagy epitenek(epiteni halalos mostanaban tudom). Roviden a lenyeg,hogy csend legyen es legyen "modern" a kornyek, tolem akar egy 15ezres kisvaros is lehet a vonzaskorzetben. Bocsanat,hogy ennyire nem ismerem Budapestet,de elkerulte az erdeklodesemet mindig az a varos.

2022. márc. 22. 18:18
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Maradj ahol vagy.Ebbe a patkányfészek korrupt balkánra minek jönnél vissza? Nem is értem.....aki tud dobbant innen.
2022. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amikor az embernek van penze es tudja fuggetleniteni magat a politikatol es mas emberektol,akkor az egyik legjobb orszag Magyarorszag,mivel penzzel minden es mindenki megveheto. Nem mindegy,hogy havi 150ezerbol vagy milliokbol elsz otthon.Amikor tele a zseb akkor az orszag negativ helyzete semmilyen hatassal nincsen rad. Gusztustalan helyzet,de Magyarorszagon 50 eve igy mukodik minden.
2022. márc. 22. 20:27
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Aha...majd ha innen is menekülni kell a háború miatt, majd leshetsz.Én biztos nem vennék most semmit, de ez csak az én véleményem.
2022. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
És hiába van pénzed, ha a NER útjában állsz elsöpörnek.El vagy tévedve nagyon.
2022. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy barmilyen modon is ellenek tevedve,hiszen penzugy a teruletem,s nekem semmi dolgom nincsen a NER-el. Probalj elszakadni a sajat negativ erzelmi vilagodtol,ahogy a kerdesben is kertem. Magyarorszag csak a szegenyeknek rossz,ha tetszik,ha nem. Senki nem mondta,hogy ne menj kulfodre es epitsd fel magad,ahogy szazezrek megtettek elotted. Sajnalom,ha neked rossz ott,de nekem nem lesz.
2022. márc. 22. 20:36
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Én itthon gazdagodtam meg amire büszke is vagyok, nem kint kellett kuncsorognom az apróért.😂😂😂😂
2022. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Milliomos vagy és nincsenek barátaid? Ez elég gáz hallod ember? Itt kérdezősködsz?



Vicc vagy.😂😂😂😂😂🤣🤣

2022. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!